*

şükela:  tümü | bugün
  • şarkılar değiştikçe, “bunu da mı biliyodun ülen şerefsiz" diyerekten takdir etmekten kendimi alamadığım hede.

    (bkz: figüran)
  • gecenin bir vakti isimleri okununca gözünüzün önünde yarı karanlık, tozlu kitaplar, garip nesnelerle dolu bir odada; başında sivri şapkası, kristal küresine bakan bir kahin belirmesine neden olan görsel öğelerdir. uykusuzluktan da olabilir tabi..

    ey "aydınlatıcı" ve "parlak küre" söyle bana, nedir bu karanlığın içinde aniden beliren? "duman mı su mu" yoksa sonsuzlukta "dağılan renkler" mi bu gördüğüm? yoo hayır, "yeşil düşmanın değil", hiç bir zaman olmadı. anlamıyor musun, "farklı dairelerin dansı" içinde "yaklaşan boşluk", "ufuk çizgisi"ni yok edecek! "dünya" sessizliğe gömülecek! artık her şey "görece sakin" ve "hortum dinleniyor" zamanını bekleyerek. duy sesimi, ıstırap içinde bugünü bekleyen "hizodge"un kayıp ruhu! "örümceğin son anı"dır bu. "oyuğa geri dönüş" gerçekleştiğinde, göklerin "pamuk yıldız"ı " kimyasal nova"ya dönüşecek ve "mücevher matrisi" tamamlanacak. beklenen "çilek yardımı" geldi sonunda..
  • kafası dumanları insanları kitlemek için üretildiği açıkça ortada olan zamazingo.
  • winamp ın görsel ögelerinin yanında karalama gibi duran şeyler. kafasına göre saçmalayarak ilerliyor. hani biraz daha etkileyici güzel birşeyler görmek isteyen kapasın wmp yi yüklesin winamp ı