şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla 50 gb kotalı ücretsiz vpn hizmeti veren şirket.
    bilgileri doldurup verilen kodu kaydedin. sign up yapıp e mail konfirmasyonundan sonra claim voucher yazan yere code u yapıştırınca 50 gb trafikli vpn hizmeti veriyor. firefox için eklentisi de var.

son 2 gün acele edin.
  • kullandığım ve hızlarından gayet memnun kaldığım vpn servisi.
    zenmate arada yorğunluktan patlıyor ama bunun açık olduğunu bile bazen unutuyorum.
    hem pc için uygulaması var hem de chrome için eklenti olarak da yüklenebiliyor.
    iyi yani.
    twitter, facebook vs yavaşlatıldığında zenmate çalışmamaş ama windscribe gayet güzel çalışmıştı. demek ki bizimkilerin daha haberi yok bundan. *
  • yeniden ücretsiz vpn hizmeti vermeye başlamış şirkettir.
    ihtiyacı olanların elini çabuk tutması tavsiye edilir.
  • şimdiye kadar kullandığım en kullanışlı vpn servisi. tek tıkla çok hızlı bir şekilde açılıp yine tek tıkla çok hızlı kapanabiliyor. kullandığım çoğu vpn önce şehir bulma, ip bulma gibi şeyleri birkaç saniye sonra yaparken bu siz bastığınız an vpn'i aktifleştiriyor. hem iphone'da hem de chrome'da gerçekten çok başarılı. şimdilik her ay 60 gb kotalı yıllık bedava paket kullanıyorum, eğer bu şekilde kaliteli devam ederlerse sonra ücretli paketine geçerim gibi duruyor.
  • uzun süredir kullandığım kullanışlı vpn. e posta hesabınızı onaylatınca 10 gb. veriyor ki bu pek çok kişiye yetecektir. sos60gbs kodunu girerseniz 50gb daha vererek hesabınızı 60gb'a yükseltiyor :)
  • hesabı 50 gb'a yükseltmek için güncel kod: "50gbfree"
  • bir ara ömürboyu premium üyeliğini 50 dolara mı ne almıştım kullanıyorum öyle sıkıntısız.
  • netflix'in amerika birleşik devletlerindeki içeriğine kolay erişim için winflix adını verdikleri yeni bir konum eklemişler bünyelerine.

"did you know you can now enjoy us netflix? simply connect to the "windflix" location in our browser extensions. this feature will be added to the desktop applications shortly."
  • android tv için de uygulaması bulunan vpn, böylelikle android tv'yi kodi'yi kullanmak daha verimli oluyor.