şükela:  tümü | bugün
112 entry daha
  • %35 zarar üç günde, kaçıp kurtuldum bu kadarla, tam bir şit ibnedir kendileri.
  • bu coin elinde patlamış arkadaşlar gelmiş burda manipülasyon yapıyor, yemeyin arkadaşlar.

bu shitcoin'den uzak durun.

tanım: tamamen fomoyla yükselip şimdilerde alanların elinde patlayan coin.
  • daha önce patlamasını yapmış, sönmüş bir balondur kendisi. paranızı, çöp olmasına ramak kalmış bir zımbırtıya yatırmayın efenim.
  • işyerinde bu shitcoinden “2000 dolar kazandım, sen de al bak bırak saçma ada'yı” diyen arkadaşım, stop koymasını söylememe rağmen koymayıp elindeki tüm kârı, üstüne anaparasından da bir miktarı bıraktı. şimdi o asık suratıyla gezerken ben ada'dan ufak ufak gelen 300 dolar kâr ile kendisine gülüyorum.

tanım: yukarıda tanım geçiyor ama yine de; shitcoin
  • bana 5.000 dolar ile yaptığım yatırım sonucunda 25.000 dolar kazandırmış token. 0.00037 den almıştım kendisini :) yaklaşık 2.000 dolarlık hala duruyor, 0.01 seviyelerine gelebileceğini düşünüyorum. o da şuanki durumunun yaklaşık 7 katı demek. hala binance da işlem gören ve piyasa değerine göre kıyaslandığında btt, chz, hot gibi coinlere kıyasla düşük fiyatta olan bir token. kimse coinlerde projesiymiş, oymuş, buymuş bakmıyor. tamamen ivme neticesinde hacimle oluyor ne oluyorsa. kaç kişi projesine bakıp da para yatırıyor sanki. (%10 belki)

yazdıklarım tavsiye niteliğinde değildir, tamamen kendi fikirlerimi yazdım.

sepetimdeki diğer alt coinleri de belirteyim: xem, reef, xlm, tko, neo
  • 15:00 mumu yanmadan çanağı oluşturmak üzere 0.00201 iyi bir çıkış noktası ytd.

kazandıran bir coin.

edit: 11 mumunda oluşmadı. kulpa da gidebilir, izlemekte fayda var.

edit2: 19'da kapanan mum yüksek ihtimal aşağı yönlü olacak. kulp için takipteyiz.
  • yakın zamanda 10x yapmış bir tokenden zarar edebiliyorsanız bence hiç bu piyasaya girmeyin, gidip altın falan alın yastık altına atın. bana dent ile birlikte araba aldırmış tokendir kendisi, ki hala içerde bir miktar bekletiyorum 1 cent hedefli.