şükela:  tümü | bugün
 • vitiligo hastalığının seksileştirdiği bir çaklıt manken. herkeste farklı farklı ama bunda resmen mükemmel dizayn söz konusu.
 • gerçek ismi chantelle brown-young'dır ama profesyonel olarak chantelle winnie ismini kullanır. winnie harlow ise kendi deyimiyle alter egosuna verdiği isimdir. bu farklı isimleri kullanmasının sebebi küçükken onunla çok dalga geçilmesi ve kendine olan güvenini yarattığı ikinci kişilikte bulmasıdır.
  bir resmini arkadışıma gösterdiğimde "korkunç" diye nitelemesini çok garipsemiştim. bence çok güzel ve farklı bir insandır.
 • kendisiyle ilgili bir fikrim yoktu, denkgele gördüm, enteresan, doğal, aslında normal gözükmese de gayet normal. olması gereken, olmalı.

  alacalı bi bacımız. yani.. bu ablamız da alacalı... sen, ben ya da herhangi birimiz.

  merak-ı şaşanlar için;

  https://www.google.com.tr/…ahvejsakhtg1cxsq_auibigb
 • kim kardashian'ın kontür uygulamalarını anımsatan hastalığını bir avantaja çevirerek farklılığla tarz yaratan(bkz: farkımız tarzımız) model.

  görsel için: https://i.ytimg.com/…/ftyic6ey4fu/maxresdefault.jpg

  pardon yanlış görsel*

  doğrusu: http://glamorouspaper.com/…5/08/original-winnie.png

  edit: linkler ölmüş admin
 • böyle bir fetiş var mı bilmiyorum ama gerek eşsiz oluşu, gerek hali tavrı, gerek geometrisiyle kendisi beni benden alıyor. bütün gezegeni kapsayan tek açık kart verseler düşünmeden kendisine kullanırım.

  promises sonrası edit: hatun klipte anlık olarak defalarca kez görünüyor ve o birkaç saniyede vücut dili, mimikleri ve bakışlarıyla kadınlığın tanımını yeniden yapıyor. victoria’s secret seçimlerinden sonra pozitif ayrımcılık sayesinde biryerlere geldiği dillendirilse de ben bu kadının ten rengi ve deri hastalığı olmasa da buralara gelebileceğini düşünüyorum. ancak 2 durumda winnie den hiçbir şey eksiltmediği gibi onu daha benzersiz yapıyor.
 • pigment hastalığı olan fakat çoğu mankenden daha güzel fiziğe sahip olan siyahi manken.

  hastalıktan kaynaklı renk değişikliklerinin simetrisi ilgi çekici. çok değişik gelmişti ara ara açar incelerim bu simetrileri.
  görseli
 • kadının kendisi değil ama bu kadına ölüp bitenler aşırı samimiyetsiz geliyor bana. hiçbir estetik yanı yok görüntüsünün.
 • victoria’s secret secmelerinden başarıyla çıkmış ve podyumda yürümeye hak kazanmış yeni meleğimiz.

  görüntüsü bana aşırı cool geliyor, eminim o podyuma cok yakışacak.
 • vucudunun muhtelif bolgelerine camasir suyu degmis gibi bir izlenim uyandiran degisik bir ablamiz. top sakal formundaki beyaz bolume kadar bir nebze katlanilabilir bir goruntusu var aslinda.

  sanki bir deri degistirme surecinin ortasindaymis ve birkac aya kalmadan bembeyaz olacakmis gibi duruyor. garip bir durum vesselam... ben olsam sokaga cikmaya utanirdim, ozguvenim sifirlanirdi... hatun victoria's secret mankeni mina koyim.