• isimleri konusunda envai çeşit saçma teori üretilen gruptur. hatta son teorinin "abi vokalistin bir zeplini varmış, sonra aynı zeplin'i gitarist kullanmış, sonra davulcu o zeplini almış, hemen akabinde basçı da davulcuyu dövüp zepline binmiş, böylece grubun adı led zeppelin olmuş" demekten herhangi bir farkı yoktur.

(bkz: allah akıl fikir versin)
  • fati ve charlie brown'un tavsiyesine uyularak, kardeşimle dünkü -karlı- kadıköy/kızıltoprak hattındaki yürüyüş sonunda zihniden alınan demonun sahibi yerli grup. mete*nin bavyera aslanı trip'in 20 metre ötesinde kuzu kuzu yatıyor bizse martın son haftasından pek beklenmeyen yoğun kar yağışı altında annaneme gidiyorduk. otobüste yol boyu bu 28 dakikalık söz konusu demoyu dinleyip, kulağımızdaki yüksek ses dolayısıyla bir türlü birbirimizi duyamayıp, bağıra çağıra konuşup, parçalar üzerine ahkam kesip önümüzdeki sevgilileri epey rahatsız ettik! archer in the schoolyard başladığında heyecanla "bu cd'deki en iyi parça olsa gerek" bile dedik! charlie'nin favorisiyse, our songwriter sucks imiş.
  • karısının ismi winona olanların oluşturduğu amerikan futbol takımı.
  • gitmeli gormeli mutlaka
  • muhtemelen 2002 senesinde eski adı mavi nota olan galatasaray lisesi yakınlarındaki stüdyonun ilan panosunda gördüğüm: "winona riders grubuna, hevesli, 15 yaşlarında, sakso yapacak bambi aranıyor" ilanıyla beni dumurdan dumura koşturmuş grup.
  • 9 martta sahneden soyle bir laf etmis, arkasindan da cizgi filmlerden firlamiscasina surat ifadeleri yapmis ve beni kahkahametre'de tavanyapmaya zorlamis insan toplulugu. gevelemeden lafi da iletiyim 'evet simdi caz repertuarimizdan birseyler calicaz'.
  • isim olarak cok basarılı ama muzik acısından kesinlikle basarısız buluyorum.
    vokalistin sesi ve hareketleri inanılmaz itici.
  • bir capon müzik grubudur gerisi yalandır.

winona riders - tsuki no uragawa (japan version)
    http://us.yesasia.com/…on-music/code-j/version-all/
  • don't need a styler cause we've got the fire
    getting higher is not our desire
    drinking, pissing, much is always teasing
    world has a dead-line, it's us you'll be missing for many days

bu şekilde oto-biyografilerini yazmış, özletmiş, asker yolu bekletmiş, terörist grup (bu sıfatı bir çalıntı yazısında pussy galore adlı gruba öneklenmiş şekilde görmüştüm, bizde de bunlara yakışır dedim*)
hesabın var mı? giriş yap