şükela:  tümü | bugün
  • düşündüm taşındım ülkece başımıza gelen ne varsa, ülke olarak winrar programını satın almadan kullanmamızdan kaynaklandığını anladım. böylesi bir terbiyesizlik olmaz.

adamlar efendi edendi bak kardeşim bu şirkette o kadar kişi ekmek yiyor. bak zorlamıyorum 40 gün denedin ettin gel şu programı satın al diye uyarı penceresi açıyor.

biz ülkece hemen kapat tuşuna basıyoruz. haa gavurlarda aynısını yapıyor ama onlar zaten gavur. çünkü gavur olmak bunu gerektirir. yoksa ne anladım gavurluktan?

o yüzden yıllardır açlıkla, haciz ile mücadele eden, çaycının bile maaşını veremeyen winrar gmbh şirketinin ahını almayalım.

adam gelse, niye almıyon lan dese, en zengininden fakirine hepimiz utancımızdan yere bakarız.

yapmayın a yiğitler!
  • müslümana haram mal yemek yakışmaz. hizmeti kullanıyorsak parasını vermeliyiz. tüm mütedeyyin kardeşlerimi bu kampanyaya katılmaya çağırıyorum

selam ve dua ile...
  • bu aralar çok sıkışığız be usta.
  • gavur malı olduğundan ganimet sayılır, aldanmayın ey cemaat-i müslimin.
  • (bkz: 7zip)
  • (bkz: yaran başlıklar)
    (bkz: dedeye sahip çıkalım) modundaydı adamlar, sokaklarda kalıyordu sahipleri. sevinirler zavallılar.
  • bir ara cidden düşünmüştüm parası neyse verelim alalım kafasındaydım. sonra bir baktım 7zip diye beleş bir program var. winrar'dan daha fazla iş yapıyor. 5 dolar bağışladım bitti gitti. kafam rahat. paralı yapsalar da umursamam.
  • yaklaşık 1 saat önce katıldığım kampanyadır.

fakat nedense fraud * gerekçesiyle siparişim iptal edilmiş, ücret iadesi yapılmış.

adamlar da inanmıyor winrar'ın lisansını satın alabilecek birinin olacağına, direkt şüpheli işlem olarak görülüyor.
  • salak mısınız da winrarı satın alacaksınız diyerekten katılmadığım kampanya. ben 40 günde bir silip tekrar yüklüyorum beleşe kullanıyorum. (regedit de yapmanız lazım yoksa olmuyor.)