şükela:  tümü | bugün
  • bir gün herkesin başına geleceğine inandığım olay. bence bütün dünya'nın donuna kadar alacakları günü bekliyorlar davayı açtıkları zaman yoksa niye koysunlar 40 günlük deneme süresini.
  • gss primden beklerken sırtından bıçaklanmaktır.
  • winrar zaten beleş bir program olduğundan mümkün görünmeyen gelme.
  • winrar iyi çocuktur, yıllardır sessizce parasını ister ama işini yapmaya devam eder, rest çekmez. durumumuz olsa da istediğinden fazlasını versek dedirtir. parasını hak eder.
  • shareware bir program olduğundan olanaksızdır. yani diyor ki al sen 30 gün dene. beğenirsen al. beğenmezsen bedava kullanmaya devam et.

o sürekli verilen lisans uyarısı da "madem beğenmedin neden silmeyip kullanmaya devam ediyorsun amınakoduğumun!" uyarısı.
  • bakırköy 14. icra müdürlüğüne bizzat veya dilekçe ile başvurarak alacaklı sırasına adını yazdırması gereklidir.

akbank, garanti, ttnet ve anadolu sigortaya olan borçlar haczedildikten sonra maaşın 1/4 lik kısmı yoluyla 14 senedir kullanım bedelini tahsil edebilir.

artık pek lazım olmuyor sanırım, zip dosyasına açıl desen açılıyor zaten winrar mı kaldı amk.
  • babamın ileri görüşlülüğü sağ olsun ben yırttım.

http://www.funnyjunk.com/…pictures/2668448/trolldad
  • bazı büyük şirketlerde lisanslı kullanımını gördüm
  • bana kalırsa hiç yaşanmayacak durumdur. winrar için kim şimdiye kadar crack veya ürün anahatarı kullanmıştırki bence kimse
  • einstein bu konuda şöyle dediği rivayet olunur; "sadece 3 şey sonsuzdur, 1-evren 2-insanların aptallığı 3-winrar'ın deneme sürümü"