şükela:  tümü | bugün
  • aha bu entry de kimsenin aklına gelmemiş. yağlı boya ve yan malzemeleri firması. en kalitelisi denebilir. boyaları solvent içinde kırılma, ayrışma yapmaz. bir de "distilled turpentine" -distile edilmiş terebentini- var ki tadından yenmez.
  • marka ismi oluşturulabilecek ad soyad kombinasyonudur.

(bkz: winston)
  • suluboya setleri aşmış bir marka.
    oldukça pratik ve renk dokusu harika.
  • winsor & newton 7 serisi samur fırçanın 000 numarasını kullanıyorum ve çok memnunum. ince ve detay işler için oldukça kullanışlı ve son derece kaliteli.
  • suluboyalarda öğrenci ve sanatçı seviyeleri var ama her ikisi de bence mükemmel. ingiltere'nin medarı iftiharlarından. ayrıca eskiz karakalemleri de çok iyi bence.
  • çalışırken ingiltere milli marşını söylemeden duramazsınız, böyle bir pigmentasyon da doku da yok. renk çeşitliliğine kocaman bir ”maşalllassssı”veriyor, suluboya çalışan gezentilere de özellikle seyahat kitini tavsiye ediyorum, kitte boşluklar olması kendi seçtiğiniz taşlarla özgün bir set oluşturabilme imkanı tanıyor, içindeki fırça da başarılı, hem palet hem suluk olmasına rağmen ebat da makul, bittikçe taşlarınızı alır alır yerleştirirsiniz misler gibi, evladiyelik set anacım.
  • artists oil color serisi oldukça başarılı olan marka. aynı zamanda (en azından şu an için) çok pahalı bu seri. siz de benim gibi fakirseniz, winton oil color serisi daha hesaplı. (iki seri arasındaki farklar için) ayrıca mediumlar ve yağlar açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. türlü türlü mediumlar, yağlar, solventler