şükela:  tümü | bugün
 • o kaba saba ve eksi instagram uygulaması yerine, geliştiricinin sürekli güncellediği ve hem gezinmesi hem de özellikleri ile kullanması zevk veren uygulama.

  https://www.microsoft.com/…ivetab=pivot:overviewtab

  not: uygulama paralı ve şu an 5.75 tl'den satılmakta. mağazaya girince 3 noktalı yere tıklayın. ücretsiz denemeyi seçin. 1 hafta deneyin. beğenmezseniz silersiniz. kullanımı şimdilik çok iyi geldi. fazla akıcı.

  ayrıca hikaye de yolluyor ve kırpma özelliğine sahip. resmi uygulama gibi kafasına göre kırpmıyor. ben bu uygulamayı satın alırım herhalde. o dandik resmi uygulama güncellenmiyor maalesef. güncellense de böyle olmaz.

  edit: uygulama muazzam şekilde güncelleniyor. her güncellemede geliştirici yeni özellikler ekliyor.
 • flood yapıyorum (gerçi flood da olmuyor aslında) ama aldığı her güncelleme sonrası mükemmeliyete bir adım daha fazla yaklaşan windows 10 için instagram uygulaması. geliştirici öyle bir çalışıyor ki ağzım açık izliyorum. uygulamada aklıma gelen tüm özellikleri yazayım. yazmadan önce bir ekran görüntüsü atayım.

  https://eksiup.com/d249a1915780

  - mesaj gönderme, alma. aynı şekilde story'den de cevap verebilme. ayrıca dm üzerinden foto yollama, like, ses kaydı atma.

  - post kaydetmek ve kayıtlı olanları görebilme.

  - hikayelerde zaten reklamlı gönderiler yok. bugünkü (1.5.1) güncellemesiyle beraber feed'deki reklamlı postlar da artık görülmüyor. tamamen sade kullanıyorsunuz.

  -çoklu hesap desteği. hesaplar arası hızlı değişim.

  - karanlık tema desteği.

  - videoları sessizde çalıştırma seçeneği. videoların otomatik açılmasını kapatabilme.

  - güncel explore özelliği. android apisi kullandığı için farkı pek de kalmıyor.

  - feed ve story yollayabilme. story için resmi windows 10 uygulamasında olan otomatik kırpma özelliği yok. ne atarsanız onu yolluyor. bu sayede tam performanslı kullanabiliyorsunuz.

  - storylerde ve feed postlarında yazı yazma özelliği. hatta poll, question ve daha fazlası. mention ve hashtag özelliği yakında gelecek.

  https://eksiup.com/172d289f1897

  - canlı yayınları izleyebilme, yorum yapabilme.

  - aklıma gelmeyen daha birçok şey.
 • windows 10'u eylül ayında bıraktığımdan beri sadece telefon sürümünden takip edebiliyorum. o da yedek telefonum olduğu için pek fırsat olmuyor. bugün biraz göz gezdirdim uygulama gayet iyi özellikler almış. son güncellemelerle gelen özellikler;

  - text story paylaşabilme.
  - hikayelerde video paylaşabilme.
  - bildirim ekranından gelen cevaplara mesaj gönderebilme. (bu çok tutar sağlam olursa)
 • son güncellemesi ile login problemi yaratan uygulama. üzdü kendisi.
hesabın var mı? giriş yap