• 10 yıllık biricik dostumu bugün bana 7.5 liraya sattılar sözlük nasıl canım yandı bilemezsin. biz ki winstonu lise zamanlarında 3.50 iken sevmiş, defalarca fotokopi parası topluyoruz diye günahına tüm sınıfı alet etmişiz. ilk aşk acısına onu ortak etmişiz, öss'den çıkar çıkmaz yine ilk ona sarılmışız.. şimdi bana kalkmış ötv diyorlar, güncelleme diyorlar, o öğrenci sigarası vardı ya kırmızı paketli ha işte artık o 7,5 lira diyorlar, içim sıkılıyor.. gözüm lm'ye takılıyor. ama eski dostun cazibesi hala yerinde. vazgeçilmiyor da öyle hemen ibneden.

belki de biraz ara vermemiz lazım bu sürüncemeli ilişkiye, en azından günde 1 paket değil de 2 günde 1'e indirsek yine de sürdürebiliriz bunu, evet yapabiliriz winston soft. paketine kurban lan.

imza : şimdiye kadar beraber olduğu sevgilileri tarafından duygusuz, odun diye nitelendirilen bir sigara tiryakisi. isteyince yazılabiliyormuş
    demek ki. kızmayın bana kızlar, size de güncelleme yapsalar aynı cümleleri elbet size de yazardım.

edit : kazıklanmış olabilirim. henüz zam gelmedi diyorlar, ben yarın sorarım o ibne büfeciye. bir de geyik yapıyor pezevenk önceden alaydın bir kartonu 55 liraya şimdiye 20 lira kardaydın falan diye. puşt.
  • -bi winston verir misin abi?
    -kısa uzun ?
    -kısa abi kısa.
    -light normal?
    -normal abi!
    -kırmızı?
    -e evet abi?
    -kutu paket?
    -kutu abi
    -box soft?
    -box abi işte!!
    -haa gutu, yumuşak(yımışak)?
    -gutu ulan uşte..kısa winston kırmızı kutu höh ulan!!!
    (bkz: yaşanmış olaylar)
  • istanbul - zonguldak arası otobüs yolculuğu yaparken yanımda oturan abi ile badi olduk bildiğin ( faruk badi değil). neyse muhabbet ,gırgır, şamata derken dinlenme molası için terminale girdik. çıkardım sigarayı abiye uzattım bir tane, abi suratıma öyle bir iğrenme ifadesiyle baktı ve;

(a: abi b:ben )
    b:al abi, yak burdan.
    a:ııyyğğğğğğhğhhhh yok ben onu içemem.

ben zannettim ki abim camel vs. bir sigara çıkaracak. bir çıkardı uzun lark. abi dedim sen kömür içiyorsun resmen ya. işte orada bana çok güzel bir ders verdi. "alışmamış götte don durmaz kardeşim" dedi.

işte o yüzden sözlük dünyanın en kötü sigarası olsun istersen, neye alışırsan öyle gider. winston blue harici bir dal sigara içeyim akşamına öksürükten ölürüm.
  • bu sabah erken uyandim
    gittim sana winston aldim
    kanser ol diyyeee
    kanser ol diiyyeee
  • akp iktidarı döneminde fiyatı 2.3 tl'den 7.5 tl'ye çıkan sigara.
  • 8 lira olmasıyla efkardan arka arkaya sigara yakmama sebep olan şey.

zamınıza koyayım.
  • geçen kasiyere dalgınlıkla "bi windows layt alabiliii miyim" dememi sağlayan güzide sigara. niye bunu söyleme ihtiyacı hissettiğimi de anlamadım. gidip yatayım ben.
  • fiyatı 5 lira da olsa, 5.50 lira da olsa, vazgeçilmeyen sigaradır. hatta 7 lira bile olsa vazgeçmem, yok abarttım baya 7 lira olsa marlboro alırım lan.
  • kars'ta azerbaycan'dan kaçak getirilip satılan üzerinde "yeniyetmelere satışı qadağandır." yazan sigara.
  • -aabi baksana bi paketin üstüne. orda kartal mı ters fil mi?
    -ne fili olm? kartal var burda. ters mi duruyo ki?
    -iyice bak sen yaa. kartal mı ters fil mi?
    -alla allaa. fil yok ki burda. kartal ters?
    -(filters yazısını göstererek)hayır abicim, filters. nihohoh.
    -...

şeklinde bi espriye maruz kalmama sebep veren ambalaja sahip sigara.
hesabın var mı? giriş yap