şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar hoş gelmiş.

ilk girdiği entrylere bakılırsa kendisi kadın ve ilgi çekmek için cinsellikle ilgili başlıklara yazıyor.

şimdiden bir hayran kitlesi yartmaya başlamış zira her entrysi bir çok favori alıyor.

umarım aradığını bulur, kendisine başarılar diliyoruz.
  • hoş bulmuş.
    evet kadınmış.
    kadının da hasıymış.
    hislerinden korkmayan, vücudunun istediği ve istemediği şeyleri net olarak bilen, fizyolojisini yaşadığı coğrafya yüzünden görmezden gelemeyen, o an canı ne yazmak istiyorsa yazan ve hakkında ne düşünürler diye korkmadan yazan ve akciğer solunumu yaptığı sürece de yazacak olan,
    aradıklarını bulmuş,
    arayacaklarının zaten burada olmadığının idrakinde olan,
    çatlayanların, patlayanların, zoruna gidenlerin, yadırgayanların da kıçını yemesini salık veren yazar.

hoş bulduk demiş miydim? karışıklık olmasın.
  • kulislerde çok atarlı olduğu belirtilen yazar.
  • sakin olun şampiyonlar.
    harun abi kimdir tanımam etmem.
    fizyolojik olarak xx kromozomlarına aidim.
    bunları bütün cesaretimle yazıyor olmam sizde şok etkisi yaratmış olabilir. yine yazayım, ilgi çekmek, mesaj almak ya da kafanızda ne varsa onu yapmak için yazmıyorum.
    hiçbirinizle sevişme gibi bir fikrim ya da hain planlarım yok.
    biraz kendinize güveniniz olsun.
    bir kadın cinsel dürtüler hakkında yorum yapıyorsa, bu ne harun abi olduğunun ne de ilgi çekmek için yaptığının kanıtı olamaz.
    işin tuhaf tarafı kadına rahatlığı savunup, taciz tecavüz olaylarına duyar kasıp, cinselliği yaşaması gerektiği gibi yaşayan kadınlara, bunları tasvir etmekten hoşlanan kadınlara yaptığınız bu ithamlar.
    yaşayamayana ya da yaşatamayana kezban, yaşayana ya da yaşatana orospu muameleleriniz boyunlarınızdaki fularlara hiç yakışmıyor.
    onları çıkarıp bir kahvede okey oynamaya gidebilirsiniz. bu zihniyete daha çok yakışıyor gibi. dörde tam bölünecek sayılardan oluştuğunuz hakkında hislerim var. olur da dördüncü ararsınız bak o zaman harun abi olur gelirim. her şey sizin için.
    bugün libidom yüksektir bunları yazarım yarın kuantum hakkında size bilmediğiniz şeyleri anlatırım ertesi gün insan psikolojisi hakkında aklınızın almayacağı tespitler yaparım.

kısaca;
    sizene!
    sizin saçma sapan değer yargılarınıza göre ne duruşumu, ne fikrimi ne de yazı biçimimi değiştirmeyeceğim. bilginiz olsun.

hoşbulduk demiş miydim? saygısızlık olmasın.. :)
  • yemin ederim ki etmesem de zaten o bunu biliyor bence,

henüz bir saat bile olmadı, nickaltıma yazdıklarının çoğu benim de aklımdan geçti. yazmakla yazmamak arasındaydım ki o benden hızlı davranmış.

bir mesalaşmışlığımız da yok bu arada, hissi kablel vuku mu diyorlardı buna?

bence de bir ruh ikizliği var ama o benden daha naif ve kadınsı aktarıyor. bense naif ve romantik yönümü saklamayı tercih ettim bu nicki alırken ama içerde bir yerde aynı naifliği taşıdığımızı bildiğini biliyorum. *

umarım yıldırmaz, bıktırmazlar da bir kadının nasıl hem naif hem seksi olabileceğini kaleminden okumaya devam ederiz uzunca bir süre.

güzel kadın, hoşgeldin. ^^
  • sözlükteki aidiyetini sikli soklu başlıklara yazarak ilgi çekmeye, cinsiyetçi imgelemelerle öne çıkmaya adayan, hiç tanımadığı, göreli bir konu hususunda fikrini beyan eden şahsıma 'maymunlarla sevişiyor' gibi mesnetsiz, üstenci, iğrenç bir iftirada bulunan, bu sayede kendi savunu ve korunumlarıyla çelişen, korkunç bir nefretle ıslattığı çatallı diliyle etik ve ahlaki tüm şartnameleri ihlal eden rezil kişilik.
  • hakkımda bugüne kadar yapılmış en iyi karakter analizini okudum az önce. bunun için öncelikle teşekkür ediyorum.

zat-ı muhteremlerin de kadınların saçlarını taraması gibi basit bir eyleme ‘öyyykkk’ diye tepki vermesi, kadın cinsiyetini bu şekilde alçaltması, sonrasında da mağdurum pozlarına girmesi beni çok etkiledi. korkunç bir nefretle ıslattığın çatallı bir dilin olmadığı için çok şanslısın.

ha bu konularda çok hassassan ‘saçlarını tararken gördüğüm kadınlardan soğuyorum’ derdin benim de bu kadar dikkatimi çekmezdi.
    ama o ses efektleri, öyyykk ifadesi maalesef kendini gösterdiğin gibi masum yapmıyor bilesin. beni korkunç bir nefretle ıslattığım çatallı bir dilim olmakla itham edip böyle şeyler yazmak da neyin ürünü bilemedim.

bu arada cidden rezil bir kişiliğim ben. bunu bu kadar çabuk tespit etmene doğrusu şaşırdım.
    son olarak dünya ‘sik-sok’ üzerinden dönüyor. hatta o yazdığın entry bile bilesin.

birilerini seksle ilgili itham etmek, seksi seviyor, yazıyor, çiziyor diye o kişi hakkında karakter analizi biçmek zaten çok şaşırdığım bir durum değil. o yüzden nickaltıma yazdıklarını okuyup çokça ağlamadım bilesin.
    gittim..
  • ben bu arkadaşımızın entrylerini okudum, kendince tatlı tatlı aklındakileri yazmış. yazdığı konular biraz tabu olduğu için taşa tutanlar olmuş anladığım kadarıyla. bırakın isteyen istediğini yapsın, herkes buraya kafasını dağıtmaya geliyor. ben yazılarını beğeniyorum, aynen böyle devam etsin lütfen.*
  • (bkz: 10 dakika)

seni hiç unutmayacağım süt oğlan.*