• bilgisayarımı ipten almış programcık.

windows güncellemesi yaparken güncelleme yarım kaldığından,(sanırım korsan avıydı) bilgisayar iyice saçmalamıştı ve ayrıca lisansı iptal olmuştu. lisanslama da yapmıyordu. inanmasam da bir sitede gördüğüm üzre, bu programı kurdum ve taradım. ardından reset attığımda, o da nesi ? bilgisayarım eski haline geri döndü. boyutu 4 mb, fakat harika iş çıkarıyor.
  • beğenmezseniz para iadesi garantisi veren program. biraz geç de olsa paramı iade etmişleri. program derseniz bir işime yaramamıştı.
  • bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını gidererek optimize eden ve düzenli çalışmasını sağlayan programdır. türkçe dil desteği vardır. yıllık aboneliği yaklaşık 40 usd civarındadır. **

bu program sayesinde windowsu kapatırken yaşadığım sorundan birkaç günlüğüne kurtuldum. sonra tekrar hata vermeye başladı. yine bu programla tarattım düzelttim. 2 gün önce yine hata verdi, yine düzelttim. sorun şu an için gitti gibi duruyor. yine aynı hata çıkarsa,

i. program işe yaramıyor, geçici çözüm sunuyor,
    ii. başka bir programdan (dolayısıyla benden) kaynaklı sorun tekrar ediyor

demektir. ilerleyen günlerde tekrardan not düşerim.

ek: yine hata vermeye devam ediyor. program ne yazık ki (bende) işe yaramıyor.
  • fontlarımda oluşan bir hata yüzünden kullandığım program. bilgisayarımda toplam 1900 civarı hatanın 126 tanesi font kayıtlarıyla alakalıydı. ücretsiz deneme sürümünün 25 adet hatayı çözme limiti olduğu için programı 6 kere kurup kaldırarak fontlardaki sorunumu çözdüm ama şimdi de aklım diğer sorunlarda kaldı. programı 100 kere de kurup kaldıracak halim olmadığı için alternatif yollar aramaya başladım.
hesabın var mı? giriş yap