• youtubeun ısrarcı reklam politikalarına dayanamayıp bu sabah kurduğum adblock programı

18.99 gibi bir fiyatı var ve kurulumu oldukça kolay
  • safari ile uyumlu çalışan reklam engelleyici. adblock testlerinde 100 üzerinden 100 alan tek reklam engelleyicisi. amacına uygun, sade ve pil kullanımına etki etmiyor. eksileriyse bazen adamı deli ediyor. mesela siteye özgü devre dışı bırakma seçeneği yok.
  • iphone, ipad ve macbook’ta kullandığım sevip herkese önerdiğim reklam engelleyicisir.

diğer reklam engelleyicilerden farkı (adblock,ublock vb) girdiğiniz sitelerin verilerine erişememesidir. bu yüzden de günlük hayatta en azından dijital güvenliğe biraz önem veren kişilere chrome+ublock yerine bu programı öneriyorum. reklam engelleme api’sini kullandığı için bazı siteler reklam engelleme kullanıyorsun deyip siteye sokmayabiliyor. bu durumda da kolayca reklam engelleyiciyi bu site için kapat diyorum ya da chrome’a geçiyorum.

ek olarak youtube’daki bütün reklamları engelliyor. tek yapmanız gereken wipr 1,2,3’ü safari ayarlarından açtıktan sonra wipr extra’yı sadece youtube için açmak.

olmazsa olmaz mac uygulamaları arasındadır benim için.
  • 44,99 tl olmasına aldanmamak lazım, fiyatının çok üstünde reklam engelleyici.
hesabın var mı? giriş yap