şükela:  tümü | bugün
  • ezhel & ufo361 ortak yapımı parça. ufo tartışmasız avrupanın en iyilerinden, ezheli zaten biliyoruz. bakalım ortaya ne çıkacak.

edit: parça kısa olması hariç çok iyi. beat ateş ediyor, ezhel ateş ediyor.
  • teaserına bakılırsa baya emek sarfedilen bir iş gibi duruyor. aya gibi listeleri sallıyacak bir parça geliyor olabilir. göreceğiz.

edit: öngörümü sikeyim. gerçi listeleri sallayabilir hala bilemiyorum*. bana kalırsa vasat bir rap parçası. aşırı övmeye gerek yok. dinlenir mi dinlenir tabi ki.

edit2: an itibariyle spotify en iyilerde 2. sırada. gerçi ezhel şu aralar çok popüler osuruğuna autotune bassa ilk 5te yerini alır. şarkı fena değil ama ezhelin verseü özelikle.
  • lümpen nedir sorusunun en güzel örneği olmuş bu her iki dilin birden içine sıçıp, saçma sapan kendi sınıfını yaramaya çalışmak.
  • kral (alm.): daire biçiminde düzenlenmiş afrika'ya özgü köy ya da ağıl**.
  • wir sind kral
    mukemmel beat'e sahip parca. sarcaktir dinledikce ama ezhel'i biraz sonuk buldum daha banger bi parca cikabilirdi bu altyapi ile
  • ezhel'in ufo361 ile birlikte yapmış olduğu wir sind kral isimli yeni şarkısı ve albümü adam cayır cuyur geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=6i0i-wwpwdc 'linki bırakıyorum
  • daha dün işgale savaşa hayır diye story atan salamcı sosisçi rapçinin yeni çıkan şarkısı. müziğine birşey denmez ama kendisi de çok parlak bi karaktere sahip değil.
  • tr'deki leş arabesk seslerinden sonra almanya rap resmen ateş ediyor. rap budur işte kardeşim, rapin soundu budur, rapin tarzı olayı budur.
  • muazzamdır. kalitedir. başarılıdır. gelip salam sosis yazacaklar malların boş laflarıyla karalanamayacak kadar iyidir.

edit: ulan ufo'yu nerede görsek default olarak tükürüyor herif.
  • son 2 yılın en kalite popçusu ezhel'in sibel can feat'inden önce çıkmış parçadır.

elamet elamet wuhuuu elamet bu kız felakeet