• biraz çekinerek söylüyorum ama ezhel bu parçada ufonun kalitesinin üstüne çıkmış. acayip bi çocuk oldu çıktı aq.
  • ezhel bu hızla bu kadar kaliteli parça üretmeye devam ederse yarışmacı arkadaşların pek bir şansı kalmayacak gibi. yalnız beat bir yerlerden arak gibi geldi ama dur bakalım.
  • "postuna mal olabilir dönüşmek rockstar'a" sözüyle post malone - rockstar göndermesi hoşuma giden, sonunda ufo361 ve ezhel'i yanyana gördüğümüz şarkıdır, güzeldir, zevklidir.
  • uk hariç avrupa'nın en iyisi ile türkiye'nin en iyisinin collobration'ı.
  • uzun zamandır bir rap şarkısında duyduğum en iyi beate sahip şarkı. chill şarkılardan çok bu tarzda ''kaç shot attım sayamadım'' türünde yılan gibi beati olan şarkılara hastayım. ezhel avrupa'ya gittikten sonra iyice aştı kendisini. bu elemanın ais ezhel dönemlerini biliyorum şu geldiği noktayı görünce şaşırıyorum hala. ezhel koçum müzik piyasası hakkında en ufak bir fikri bile olmayan nostalji delisi ruh hastaları haterlarına aldırma devam et böyle.
  • ezhel kreuzberg'e adım attığından beri gerçekten çok iyi işler yapıyor. yerden yere vuruldu ama fight club'taki verse ü de gayet iyiydi. hele ilk kural saygı harikaydı. bir albümle türkçe rapi değiştirmiş genç, yetenekli bir arkadaşımız. takipteyiz.
  • ezhel almanya’ya yerleştiğinden beri çoştukça coşuyor. fazla global olmaya başladı. sakın gelme buralara. yoksa şarkılarında savaşmayalım falan dediğin için linç edilirsin.
  • kral biziz demektir.
    öncelikle ezhelin ufo361 ile iş yapması artık bu çocukların buraları aştığını göstermiştir.bazı yerlerde saçmalasada çok iyi bir kariyer yönetimi yaptı kendisini tebrik ediyorum.
    şarkıya gelince ufo361 stiline aşina olanların tanıyabileceği bir tarz zaten şarkı.bu beat zaten tek kafadan çıkabilecek bişey değil ufo’nun ekibine ek dj artz ve bugy dahil olmuş.muzzam bişey ortaya çıkarmışlar.emeklerine sağlık burdan devam.
  • ezhel’in verse kısmına ayrıca bayıldığım ufo361 & ezhel parçası.
    cidden şarkının girişi acaip gaz; trap rap falan filan derken hiphop ruhu iyice saçma bir hal alıyordu son zamanlarda bu ilaç gibi geldi.

olmuş bu devam
  • ufo361'nun uzun süredir beğendiğim tek parçası.
    ais ezhel'in eski liriklerini arıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap