şükela:  tümü | bugün
 • bu seriden son aldığım mod (yani elektronik sigara dediimiz aletin batarya ve regulatör chip içeren kutu kısmı ): wismec reluleaux rx200s . 3 pilli bir cihaz. çelik kasalı, sağlam ve kaliteli bir alet. chipi başarılı ve tutarlı. ısı kontrol modu ve vw (ayarlanabilir watt) modu başarılı. sub-ohm (ciğer çekimi için kullanılan düşük ohm değrine sahip sarımlar için kullanılan tabir) için iyi. tespit ettiğim iki eksiği var. pil şarj etme özelliği başarısız. harici bir şarj alet kullanmak şart. diğer eksi yönü de boyutu ve ağırlığı. tasarımı iyi olduğu için elide çok sırıtmıyor (1.85 boy 110 kiloda sırıtmıyor en azından) fakat cepte taşınması imkansız. illa bi çanta falan olması lazım. tabi sub-ohm kullanıcılarının zırt-pırt pil değiştirme drdini çözmenin de başka yolu yok. 3 tane 18650 pil sığsın, sağlam da olsun diyorsanız mecbur yarım kilo olacak o alet.
 • 2/3 modelinde "check battery" hatasını alanlar için söylüyorum;

  önce cihazın pillerle temas eden tüm bölgelerini temiz ve kuru bir bezle silin. bende bu işe yaradı. sizde işe yaramadıysa; şöyle bir video var. aradığınız çözüm bu videoda olabilir. video yorumlarını da dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.
 • tasarımı çok iyi olan fakat boyası çıkmaya çok müsait olan e sigara modeli. kırmızına sahibim ve sert yüzeylere koymaktan korkar oldum.
 • "check battery" sorunu yaşayanlar pilleri düzgün taktığından emin olsun. bir ters, bir düz takılıyor. sonra aman aman kablosu mu kopuk acaba olmasın.
  ayrıca kendisinden elimde fazladan sıfırı ve orijinali bulunmaktadır. alıcılar yeşilimi yakabilir.

  edit: model rx2/3
  edit: artık yok
 • rx 2/3 almayı düşündüğüm cihaz.

  ekran gitmesi gibi bir problem olduğunu söylüyorlar. kullananlar böyle bir şey yaşadıysa yeşillendirebilir mi?
 • rx2/3 modelinde kronik hata derlerdi de inanmazdım. bana denk gelmez derdim ama bana da denk geldi. bu akşam içerken bi anda ekran gitti.

  watt ayarımı 110' dan 140' a çıkarıp 2, 3 nefes alıp watt' ı tekrar düşürmek için ekrana bakınca fark ettim durumu.

  biliyorum ki ön paneli açıp ufak bi lehimle halledebileceğim birşey ama bu şekilde kullanmaya devam edeceğim. çünkü dünyanın en umursamaz, en üşengeç ve oldukça cimri bir insanıyım. sadece 1 defalık birşey için gidip 20 liralık lehim makinesi alıp, 1 defa kullanıp evin bir kenarında unutamam.