şükela:  tümü | bugün
 • tarifi ile chai tea latte krizimi durdurmuş yazardır.

  (bkz: #21345777)
 • konser gurusu gibi duran duran yazar. dans etmeyi de seviyor zannımca.
 • özel tasarımlı pasta siparişleriniz için kendisine her türlü sipariş verebileceğiniz konusunda referans olabileceğim yetenekli pasta chef'i.

  kendisinden istediğim wow tasarımlı yas pastasının:
  http://weirdplanet.net/…ds/2010/12/wow_cakes_16.jpg

  tıpkısının aynısıyla karşıma çıkınca:
  https://www.facebook.com/…1526957248&type=1&theater

  e tadı da mükemmel olunca, size de kendisini takip etmek ve günü gelince siparişinizi vermek üzere bi kenara not etmekten başka bir şey düşmüyor:

  (bkz: mavi melek pasta evi)
  https://www.facebook.com/mavimelekpastaevi
  http://www.zamanecadisi.blogspot.com/

  bu süreç boyunca bana pastayı hangi saatler arası buzdolabında tutmam gerektiği konusunda bile sürekli yardımcı olmaya çalıştığı için de kendisine ayrıca teşekkür ederim.
 • sözlük sayesinde keşfettiğim karbonhidrat sanatçısı.
 • entarilerine şöyle bi' göz gezdirildiğinde kendinden, hayatından, doğrulardan bi' şeyleri paylaştığını görebileceğiniz yazarlardan; samimi yani. ve uzun süre bale yapmış; sanıyorum ki (dediğim gibi bir fikir) bir balerin, ancak göründüğü gibi güzel ruhlu olabilir. istisnalar elbet olabilir ama bu yazarımızın yazdıkları, "istisna" olmadığını da göstermiyor mu zaten?
 • yardımsever kişiliği ile göz dolduruyor.
 • evliya gibi bir pasta sanatçısı.
 • iyi kalpli, güzel insan. çok bunaldığım, sıkışıp kaldığım, çıkış yolu aradığım bi anda gönderdiği mesajla girdi hayatıma. cesaret verdi, nasihat etti, kendinden örnekler gösterdi. sanki önceden de tanıyormuşum gibi sıcak, candan davrandı, iyi hissettirdi kendimi. abla gibi sanki... aklıma takılan ufak tefek bir şeyi bile sorsam, oturup ciddi ciddi cevap veriyor, başından savmıyor, bildiğin ilgileniyor. sebepsiz ve karşılıksız iyilerden. iyi ki var.
 • milletin limitsiz paketli görüntülü telefonlarla ifade edemediği sevgiyi üç beş kelimelik yazıyla ifade edebilesi on bin kırmızı gül değerinde, sözleriyle yaydığı ışık 1 milyon yakamoz şiddetinde, gönlü okyanuslardan geniş, kalbi bütün güllerden derin, küçük harflerin büyük ustası, sevilesi, gülesi, güldür güldür güldürülesi canların canı mavican bir yazar
 • kendisiyle benim bir sağlık sorunum hakkında yazdığım entry sayesinde tanıştık. daha önce iki kelime konuşmamış olmamıza rağmen çok ilgi gösterdi sağlığıma.

  sonrasında sayesinde mersin festivalinden haberdar oldum ve bu sayede los vivancos'a, fatih erkoç'un kanlıdivane konserine gittim. hiç tanışmadığınız bir insanın hayatınıza etkisi olur mu derseniz evet oluyor, hem de o kadar güzel oluyor ki.

  şimdi burada kendisine cicişli bicişli kelimeler döktürecek değilim ama sayesinde bir çok deneyim yaşadım ve daha çok başında hissediyorum kendimi bu üzerimdeki etkisinin.

  gerçekten iyi ki var ve bana "bir daha bayılma" temalı o mesajı göndermiş, burada olmanın en güzel yanı nedir sorusunun cevaplarından birisidir.