• an itibariyle 2 adet kısa hikaye kitabı, 5 ana hikayeyi anlatan roman ve 1 de ana hikayeden önce geçen romandan oluşan kitap serisidir. kitaplar ve okunmaları gereken sıra şu şekildedir:

1- the last wish (kısa hikayeler kitabı)
    2- sword of destiny (kısa hikayeler kitabı)

3- blood of elves (ana hikaye ilk kitap)
    4- time of contempt (ana hikaye ikinci kitap)
    5- baptism of fire (ana hikaye üçüncü kitap)
    6- the tower of the swallow (ana hikaye dördüncü kitap)
    7- the lady of the lake (ana hikaye beşinci kitap)

8- season of storms (ana hikaye öncesinde geçen bağımsız roman)
  • şuana kadar okuduğum zaman içinde kaybolduğum romanların başında gelen seri ancak ya şu kitapların kapaklarına az biraz özenin ya! oyundan ekran görüntüsü alıp yapıştırmış terbiyesizler, sapkowski görse türkçe' ye çevirtmez sırf bu yüzden
  • tum bu kitaplari ingilizce olarak temin etmek istiyorum.
    baktigim sitelerde ya set olarak yok, ya da hepsi ellerinde degil.
    tavsiyesi olan arkadaslar yesillendirsin lutfen.
  • türkiye'de şu ana kadar 6 tanesi türkçe olarak yayınlanmış, 7. kitap ise ocak 2020 yılında yayınlanacak olan kitap serisidir. türkçe'ye almancadan çevrilmiş bu arada, gerçekten çok iyi bir çevirisi var.

ilk 3 kitap için konuşacak olursam 1 haftada bitti, gerçekten okutuyor kendini.
  • kitapların türkçe’sini kidega bu aralar yüzde 42 indirimle satıyor imiş, ilgileniyorsanız kaçırmayın.

tık
  • türkçe yayınlanmış tüm kitaplarını pegasus - n11den 150 küsür tlye almak istediğim fakat bu ay 7. kitabın çıkacağını öğrendiğimde bekleyip hepsini bir almaya karar verdiğim seri
  • kindle'dan kitap okumaya çok alıştığım için bu seriyi ne kadar okumak istesem de elim kitapları almaya gitmiyor. kindle ve normal kitap okuma sürelerim arasında dağlar kadar fark var. valla parasında değilim ebook'u satılsa direk onu alırım ama ne yazık ki ülkemizde ekitap olayı bir türlü gelişemedi. ingilizce okumak istemeyince de interneti talan ettim serinin epub, mobi ya da düzgün pdf'lerini bulabilmek için ama bulamadım. elinde serinin türkçe ebooku olan varsa yeşillendirirse çok makbule geçer.
  • bir ileri, bir geri zaman atamaları ile kafamı bulandıran seridir. sırf en son nereye bağlayacak diye tüm seriyi okumuştum.

sonuç olarak saçma sapan bitmişti. resmen wild hunt oyununa borçlu şöhretini.
  • bu kitaplarin pdf elinde olan var mı?
hesabın var mı? giriş yap