şükela:  tümü | bugün
  • netflix biz yapıcaz böyle birşey demiş,kaç zamandır takip etmeye çalışıyorum kimler oynıycak,hikayesi nereden başlıycak diye.prodüksiyon daha belli değilmiş,hikaye de "the last wish" ile başlayacakmış.heyecandan kuduruyorum.filmden ziyade dizi yapmak bence de çok mantıklı,helal olsun diyelim emeği geçen herkese.
  • dizide oynayacak karakterler biraz biraz belli olmuş gibi,senarist twitterdan da bir kaç şey paylaşmaya başlamış.
    haber
    bu da senaristin twitter hesabı twitter
  • (bkz: henry cavill) yani bildiğimiz (bkz: superman) başrolde (bkz: geralt of rivia) olarak yer alacaktır.

tip olarak benzemeseler de iyi bir iş çıkaracağına inanıyorum.

kaynak: habertürk
  • "yhaa hayal kırıklığı tam, bence geralt'ı oynayacak adam beyaz saçlı olmalıydı"
  • (bkz: the witcher)
    (bkz: zaten var bu)
  • dizide ciri'yi beyaz harici fenotipte birinin (siyah, asyalı vb.) oynayacağına dair söylentiler var. eğer bu gerçek çıkarsa diyeceğim tek şey "yazıklar olsun!" olacak.

pozitif ayrımcılık yerinde yapıldığında güzel bir şeydir. ama diğer her şey gibi bu da cılkı çıkarıldığında iğrenç hale geliyor.
  • bünyesindeki karakterleri popüler kültürün empoze ettiği şekilde duyar kasmak için seçerlerse pilot bölümden öteye gidemeyecek dizi. beyaz tenli olmayan ciri ne demek lan? oldu olacak zenci rastalı yennefer ve sürekli bob marley gibi takılan bir vesemir de olsun... utanmıyorsanız elfler de novigrad'ı kuşatsın(!) tam bir başarısızlık örneği olur bu duyumlar gerçekse...
  • henry cavill e güvenmek istiyorum. ayrıca tüm parayı ona yatırıp bombos bi cast yaparlarsa ayrıca üzülürüm. adam superman rolünü kapabilmisse vardir bi kaç numarası. kendini gösterebilecegi yerlerde oynamamıştir belki. ıyi düşünelim. geralt gibi controversial bi karakter tam da onun için olabilirim.

tipine yorum yapmıyorum. vigo mortensenin mükemmel aragon oynadığı dünyada tipe takilmayalim lütfen.
  • hermione ve roland'dan sonra, şimdi de ciri siyahi oldu. belki de olmaz ama, olmasın. hele triss'e hiç bulaşma bak netflix.
  • henry cavill gibi bir basrol ustune umarim yennefer'ı secerken dikkatli davranirlar diye umdugum ve merakla bekledigim netflix dizisi.