şükela:  tümü | bugün
 • su siralar youtube'da black and yellow adli sarkisinin video klibi ile bi sekilde surekli karsima cikan abd'li genc bir rapci.
 • tüttürmeyi ve dövmeleri çok seven rapçi. ayrıca kendisi black and yellow şarkısını adadığı pittsburgh steelers'ın koyu bir taraftarıdır. severiz, sayarız kendisini.
 • kürdan kadar vücudundan anladığım kadarıyla sürekli tüttürdüğü bariz belli olan black and yellow parçasına bittiğim yeni nesil rapper.
 • boyle sarki yapicaksa tuttursun dedigim rapcidir. guzel, kaliteli sarki yapiyor eleman. severek dinliyoruz efendim.
 • vücudunda dövmelerinden dolayı servet yatan rapper. ya bunun bir arkadaşı dövme üstadı beleşe yapıyor dövmeleri ya da bu eleman daha önceden de kaliteli müzik yapıp amerika'da tanınır hale gelmiş de biz gözden kaçırmışız.
 • rolling papers isimli yeni albümünü bugün çıkarmış olan pittsburgh'lu genç rapçi.

  daha önceden iki adet independent albüm** ve çok tutulan mixtape'ler** çıkarmıştı ama rolling papers, büyük bir plak şirketinden çıkardığı ilk kayıt. yani aslında ilk stüdyo albümü diyebiliriz. kendisinin kariyerinin başında genç bir rapçi olduğunu düşünürsek, geleceğinin çok parlak olduğu da aşikar. eleman gayet dinlenebilir durumda, nakaratlarda tek başına iyi iş çıkarabiliyor ve içerik açısından hiç de fena olmayan parçalar yapıyor. ayrıca -özellikle internet ortamında- epey popülerleşmiş durumda.

  kısaca yeni albümünden bahsetmek gerekirse.. 14 parçalık rollling papers albümünde neredeyse hiç kötü şarkı yok. hatta iyi şarkı sayısı şaşırtıcı düzeyde yüksek. albüm hakkında daha detaylı bir entry'yi ilerleyen günlerde girerim ama şimdilik şu kadarını söyleyelim; kesinlikle dinlenmeye değer. anlamlı şarkılar da var, tüm gün boyunca aklınızdan çıkmayacak olanlar da, club banger'lar da.. her şey ayarında sayılır.

  wiz khalifa umarım genç yaşta böyle bir başarıya ulaştıktan sonra kendini bozmaz. çünkü potansiyeli hiç fena değil. kendini dinlettiriyor ve böyle giderse ilerde ismini daha çok duyacağız.
 • son günlerde black and yellowdan sonra roll up şarkısını ne zaman duysam hafifçe kafa sallamamı sağlayan rapper. yalnız şarkılarını dinledikten sonra kimmiş bu diye araştırdığımda sesiyle görüntüsünün birbirine bir hayli zıt olduğunu gördüm. bir 50 cent vakası daha beklemiştim ben oysa ki. ama iyi bu adam.
 • son albumu olan rolling papers albumunde adeta yardirmis rapper. gelecegi harbiden cok ciddi manada parlak gorunuyor.

  albumden en sevdigim sarkilar ise; roll up, star of the show, rooftops, no sleep ve top floor. tabi black and yellow ve on my level baska boyutlardalar.
 • o vücuttan öyle bir ses nasıl çıkıyor anlamış değilim. vücut tipi snoop dogg'a benziyor.
 • black and yellow şarkısını oldukça başarılı bulmamın yanısıra her dinlediğimde bilekendyellovbilekendyellovbilekendyellov ve yeee a-ha! nidalarıyla eşlik ettiğimdir.