şükela:  tümü | bugün
 • bu da yeni bir charter, low fare havayolu şirketi.
  katowice, varşova ve budapeştede merkezleri bulunan doğu avrupa ucuz havayolu şirketi

  (bkz. http://wizzair.com/index.shtml)
 • 0,49 euro'yu promosyon fiyati, 0,99 euro'yu web tarifesi olarak göstermekte olan can.
 • sahip oldugu ilginc rotalarla gulduren havayolu.

  turku (finlandiya) -> gdansk (polonya)
  izmir -> sofya
 • beni hayatımda ilk defa rötara maruz bırakan pembe havayolu. hadi 06:00'dan 09:00'a aldınız uçuşu, eyvallah, eve gittik kahvaltı yaptık falan. saat 08:30'da kapıları açacağız dediniz yığıldık kapıya. 20 dakika cayır cayır yanan bekleme salonunda montlar ve atkılar eşliğinde bekledikten sonra saat 08:50'de bi anons uçuş saat 10:00'a kalmıştır. bunun acısını çok pis çıkartırım hacı.

  türevleri için;
  (bkz: myair)
  (bkz: sky europe)
  (bkz: ryan air)

  edit: uçak 10:30'a kadar rötar yaptı, hadi madem yaptı neden son dakkada kapıyı değiştirdiniz?
 • biletleri gerçekten çok ucuz olan beni budapeşteden venedik e gidiş dönüş 15 euro ya götüren öğrenci dostu hava yolu şirketidir. ancak dandiktir efendim şöyle ki chek-in yaparken elinize bir kağıt tutuşturup uçuşunuz iptal edilmiştir de diyebiliyorlar rötar değil bildiğiniz iptal sora siz beklersiniz beklersiniz ve beklersiniz...birde aman diyim bagaj almayın bir sırt çantası kapın sadece. bagaj içinde neredeyse bilet kadar para alıyorlar
 • geçtiğimiz temmuz ayında bizi pek bir güzel budapeşte'den venedik'e, venedik'ten budapeşte'ye uçuran, pek bir güzel konduran, dertsiz tasasız bir yolculuk yapmamızı sağlayan feci ucuz havayolu şirketi. allah sizi inandırsın, "budapeşte'den hesaplı nerelere gidebilirim?" diye internette search ederken kaşıma bu firma çıktığında "sahiden böyle bir havayolu şirketi var mı, internette dolandırılmayalım" diye ekşi sözlük'te check etmişliğim vardır :)

  ama sorun yok arkadaşlar gayet düzgün bir firma kendileri.
 • 17 aralık 2010'dan itibaren istanbul sabiha gökçen'den, 18 haziran 2011'den itibaren de antalya'dan budapeşte'ye karşılıklı seferler başlatacaklarını açıklayan low cost havayolu firması. bu da linki:

  http://wizzair.com/…ut_us/news/default.asp#wizen059
 • filosunn tamamı airbus a320'lerden oluşan ve orta ve doğu avrupa'ya odaklanmış düşük maliyetli havayolu şirketi. aralık 2010'dan itibaren budapeşte - istanbul seferlerini başlatıyorlar. 35 civarında uçağı olan şirketin, son eklenen belgrad ile birlikte tam 13 hub'ı var.
 • bilet almayanı dövebileek havayolu. madem bu kadar ucuza satıyoruz nolur bi uçsanız allahsızlar diye de bağırabilir bunu yaparken.

  uçakları uçuşu bilmemnesi nasıl görücez bakalım yakın zamanda. o izlenimlerimi ayrıca paylşacağım. ancak ne zaman isimlerini dile getirecek olsam aynı şeyi yapıp iğrençleşmekten kendimi alamıyorum, üzgünüm...

  aaaarıııı vız vız vız!