şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sitesinden üye olanlara ücretsiz 50 adet dağıtılan coin.

wizzle.io
  • üye olunca doğrudan 50 tane alamadığınız coindir. bir kişi sizin refli linkinizle üye olunca 50 tokeni alabiliyorsunuz. link paylaşmayla uğraşamayacaksanız boşuna üye olmayın. doğru bilgi şurda:

https://twitter.com/…amp^share|twsrc^ios|twgr^other
  • air drop'a katılmıştım. az önce eth walletıma baktığımda 410 adet wiz geldiğini gördüm.

hayret, ref linkimi hiç bir yerde paylaşmamıştım.

31 mart da ico'su bitip borsaya açılacakmış. white paperında öyle diyor.

bekleyelim bakalım bu hollanda lalesini.
  • an itibari ile incelemeye başladığım tokenlar arasında yer almakta.
    projenin whitepaper'ına göz attım ve bir çok açıdan güzel fikirler ön plana attıklarını fark ettim. projenin ilerleyen dönemlerinde öne sürdükleri argümanları ne derece başarıya ulaştırabilirler bilmiyorum ama şu an gördüğüm kadarıyla hiç fena değil. ben ekibi ve diğer detayları da iyice elden geçirdikten sonra tekrar yazarım.
    bir projeye yatırım yapmadan evvel bir sürü açıdan gözden geçirmeyi ihmal etmemek gerekir.

şu linkte: türkiye kullanıcıları için yazıyor.
    white paper da bulursam editlerim.
  • öncelikle, bu entry'nin amacı reklam ya da tavsiye değildir.

daha önce bu projeye yatırım yaptığıma değinmiştim. whitepaper'ını ekte türkçe olarak bulabilirsiniz.
    bu entry'i yazmamın nedeni elimde tuttuğum wizzle ınfinity tokenlarından bir miktarını (1.000 dolar değerinde) 10 kişi ile (100'er dolarlık token) bölüştürmeye karar verdim. bunu yaparken de şöyle bir yol izlemeye karar verdim.

1) bu başlık altında proje ile ilgili bilgi verenlere 1 çekiliş hakkı tanımak (kaliteli/içerik olarak iyi olmasını beklemekteyim. böylelikle sözlüğün çöp olmasının önüne geçmiş olacağız).
    2) twitter'da şu tweet'i retweet edip twitter hesabımı takip edenlere de 1 çekiliş hakkı tanımak.

çekilişe katılmak için de tam 24 saatiniz olacak. yani salı'yı çarşamba'ya bağlayan gece yarısında son bulacak.

not: böyle bir yola başvurmamın nedeni elimdeki tokenların bir kısmını insanlarla paylaşmak. hiçbir şekilde ne bana ne de benim ismimle sizden bir talepte bulunan hiç kimseye tek kuruş yollamayın. ben öyle bir talepte bulunmam. çekiliş sonuçları da 1-2 güne belli olur. yapabilirsem youtube kanalım üzerinden canlı yayınlarım. canlı yayınlama ihtimalime karşın takip edebilirsiniz.

son not: evet; her ikisini yapanlar 2 çekiliş hakkı kazanacak.

edit: twitter linki eklendi.
  • hakkında ücretsiz 1000$ değerinde token hediye edilmesi planlanan ico aşamasındaki start-up.
    diğer detaylar aşağıda belirtilmiştir.

--- spoiler ---

öncelikle, bu entry'nin amacı reklam ya da tavsiye değildir.

daha önce bu projeye yatırım yaptığıma değinmiştim. whitepaper'ını ekte türkçe olarak bulabilirsiniz.
    bu entry'i yazmamın nedeni elimde tuttuğum wizzle ınfinity tokenlarından bir miktarını (1.000 dolar değerinde) 10 kişi ile (100'er dolarlık token) bölüştürmeye karar verdim. bunu yaparken de şöyle bir yol izlemeye karar verdim.

1) bu başlık altında proje ile ilgili bilgi verenlere 1 çekiliş hakkı tanımak (kaliteli/içerik olarak iyi olmasını beklemekteyim. böylelikle sözlüğün çöp olmasının önüne geçmiş olacağız).
    2) twitter'da şu tweet'i retweet edip twitter hesabımı takip edenlere de 1 çekiliş hakkı tanımak.

çekilişe katılmak için de tam 24 saatiniz olacak. yani salı'yı çarşamba'ya bağlayan gece yarısında son bulacak.

not: böyle bir yola başvurmamın nedeni elimdeki tokenların bir kısmını insanlarla paylaşmak. hiçbir şekilde ne bana ne de benim ismimle sizden bir talepte bulunan hiç kimseye tek kuruş yollamayın. ben öyle bir talepte bulunmam. çekiliş sonuçları da 1-2 güne belli olur. yapabilirsem youtube kanalım üzerinden canlı yayınlarım. canlı yayınlama ihtimalime karşın takip edebilirsiniz.

son not: evet; her ikisini yapanlar 2 çekiliş hakkı kazanacak.

edit: twitter linki eklendi.
    --- spoiler ---
  • anladığım kadarıyla paypal ın kriptopara versiyonu, request network ile benzer özellikler taşıyor, total supplye daha fazla.
  • ıco satışı 12 nisan günü sona erecek blokchain bazlı hollanda menşeili kripto para.

ayrıca ethereum madencilik üzerine çalışan yine hollanda menşeili flashboys adlı şirketten destek almaktadırlar.

edit: sona eren değil, sona erecek ve flashboy değil, flashboys olmalı/olarak değiştirildi.
  • coin dünyasının bir üyesi.
  • projesiyle ve whitepaper'ının türkçe olmasıyla oldukça ilgimi çeken bir coin. hollanda da ilk adımları atılan bu proje, "wizzle atm"ile müşterilerin portfolyolarında bulunan parayı nakite çevirebilmeleri için atm’lere entegre edilecek olan bir sistemleri bulunmaktadır. kısaca projelerinin ana mantıklarını söyledim. ancak türkçe whitepaper'larından merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. (yatırım tavsiyesi değildir.)