• üye olunca doğrudan 50 tane alamadığınız coindir. bir kişi sizin refli linkinizle üye olunca 50 tokeni alabiliyorsunuz. link paylaşmayla uğraşamayacaksanız boşuna üye olmayın. doğru bilgi şurda:

https://twitter.com/…amp^share|twsrc^ios|twgr^other
  • whitepaper'ında "müşteriler arkadaşlarını wizzle hizmetleri kullanmaya teşvik ederek wizzle ınfinity tokenları kazanabilirler. bu referans programı wizzle topluluğunun genişlemesinde faydalı olacaktır. wizzle ınfinity ico sırasında bu program 50 milyon token dağıtacaktır." şeklinde bir ifade geçmektedir.

sanırım cari olan çekilişi yapmaya iten motivasyon budur ve getirisi tahminen 1000 dolardan fazladır, hayırlı işler. tabii ki bu sadece bir tahmin. neyse, biz 100 dolara odaklanalım.

ekleme: çekilişi yapan arkadaş o 50 milyon token'ın çekilişle alakası olmadığını, kazanç sağlamadığını özel mesajla ifade etti. kendisinin ifadesini aktarmak boynumuzun borcudur.
  • airdroptan elime ulasan 410 tanesinin oyle mal mal ether walletimda yattigi coin. ne fiyatini biliyorum ne baska bir seyini. bir boka yarayacak mi bakalim.
  • air drop'a katılmıştım. az önce eth walletıma baktığımda 410 adet wiz geldiğini gördüm.

hayret, ref linkimi hiç bir yerde paylaşmamıştım.

31 mart da ico'su bitip borsaya açılacakmış. white paperında öyle diyor.

bekleyelim bakalım bu hollanda lalesini.
  • coin dünyasının bir üyesi.
  • an itibari ile incelemeye başladığım tokenlar arasında yer almakta.
    projenin whitepaper'ına göz attım ve bir çok açıdan güzel fikirler ön plana attıklarını fark ettim. projenin ilerleyen dönemlerinde öne sürdükleri argümanları ne derece başarıya ulaştırabilirler bilmiyorum ama şu an gördüğüm kadarıyla hiç fena değil. ben ekibi ve diğer detayları da iyice elden geçirdikten sonra tekrar yazarım.
    bir projeye yatırım yapmadan evvel bir sürü açıdan gözden geçirmeyi ihmal etmemek gerekir.

şu linkte: türkiye kullanıcıları için yazıyor.
    white paper da bulursam editlerim.
  • ıco satışı 12 nisan günü sona erecek blokchain bazlı hollanda menşeili kripto para.

ayrıca ethereum madencilik üzerine çalışan yine hollanda menşeili flashboys adlı şirketten destek almaktadırlar.

edit: sona eren değil, sona erecek ve flashboy değil, flashboys olmalı/olarak değiştirildi.
  • çöptür. buna bakıp, hele bir de bunu inceleyip "fena değil, güzel fikirler" diyen daha önce proje incelememiştir.
hesabın var mı? giriş yap