şükela:  tümü | bugün
  • r10.net alternatifi bir webmaster sitesi. üyelik için kendi sitenize ait pop3 mail, projeleriniz hakkında bilgi, üye olma maksadınız vb. şeyler istiyor. şahsen ben pek ciddiye almayıp formu alelade bir forum sitesine üye olur gibi doldurdum, başvurum reddedildi. baya ciddiye alıyorlar işi anlaşılan. umarım bu şekilde devam eder de sonraları r10.net gibi teknik lise öğrencilerinin ödevleri için hazır kodlar istedikleri saçma sapan bir forum haline gelmez.
  • r10.net gibi lise öğrencilerinin yığın ettiği, gerçekten kaliteli bir ortama sahip web sitesi.

fakat kalitesi moderasyonda değil, üyelerindedir, moderatörler tam bir at hırsızı kadroya sahiptir.

site sahibinin manitası 2011 yılında beni yasaklatmıştır, nedeni bilinmemekte..
  • yönetim kadrosunda bulunan lise terk moderatörlerin kafalarına göre at koşturduğu, keyfi konu sildiği ya da taşıdığı, ortaya çıkan fikirlerin ve projelerin görmezden gelindiği ya da hasır altı edildiği. her defasında bir r10 forumu olma yolunda ilerleyemeyeceklerini vurgularken r10'dan çok daha kalitesiz bir ortam yaratma konusunda emin adımlarla ilerleyen yönetim zaafları ile dolu alternatif webmaster forumu.

yönetim kadrosu o denli amatör ki aşağıdaki mesajı gönderip kullanıcının haklı savunmasını içeren bir konuyu silip sizi tehdit edebiliyorlar:

--- spoiler ---

merhaba,

konu taşıma ile ilgili gereksiz tavırlar sergilediğiniz şikayetimsi konunuz silindi. lütfen forumu böyle eleştiri yaptığınızı sandığınız boş konularla kirletmeyin. aksi ve tekrarı halinde hesabınız kısa veya uzun süreli durdurulabilir.
    --- spoiler ---

böyle bir mesaj sonrasında siz zahmet etmeyin ben zaten gidiyordum diyerek kapı arkadan çekilmiştir o ayrı.
  • web master iseniz, bu mecraya katılın. yukarıdaki çekemeyenleri ise takmayın. güzel bir ortam var, yardımlaşma ve destek sorunsuz.
  • kaliteli içerik üreten, webmasterlar için interaktif bilgi platformu. severek takipteyim.
  • bugün mesaj atmışlar. google adsense faaliyetlerini türkiye'de durdurma kararı aldı diye.

1 nisan şakası yapmışlar.

ne yalan diyeyim ben kısa süreliğine de olsa yedim.

yamuldum resmen lan...
  • ticaret forumlarında konu açmak için premium üyelik isteyen site. bunu gördüm ve çöküşlerine az kaldığından emin oldum. gereğinden fazla aktif kaldı zaten. saçma bir kitlesi var.

r10 da ekşi gibi arada bir toplu üye alımı yapsa burada kimse kalmaz.