şükela:  tümü | bugün soru sor
 • r10.net alternatifi bir webmaster sitesi. üyelik için kendi sitenize ait pop3 mail, projeleriniz hakkında bilgi, üye olma maksadınız vb. şeyler istiyor. şahsen ben pek ciddiye almayıp formu alelade bir forum sitesine üye olur gibi doldurdum, başvurum reddedildi. baya ciddiye alıyorlar işi anlaşılan. umarım bu şekilde devam eder de sonraları r10.net gibi teknik lise öğrencilerinin ödevleri için hazır kodlar istedikleri saçma sapan bir forum haline gelmez.
 • site yönetiminin bildiğin eksi 18 yaş kafasında oldukları doğrudur. yukarıda arkadaşlarında bahsettiği gibi at hırsızı yöneticilerin olması ve yönetim hakkında bir olumsuz söz söylediğinizde size eziyet etmektedir. sitenin en eski üyelerinden biri olan ben an itibari ile hesabınızı doğrulama yapmalısınız uyarıları almaktayım.

  neden halen buradayım bilmiyorum ama yönetimin amınakoymadan gitmeyeceğim forumdur ayrıca. ciddi anlamda site içindeki yönetim anlayışı sizi küfürbaz edebiliyor.

  ayrıca nonloser'ın paracı yapısı nedeni ile daha fazla açık kalacağını sanmadığım sitemsi forumsu ortaokul terk yöneticilerinin oluşturduğu bir platformdur.
 • kaliteli içerik üreten, webmasterlar için interaktif bilgi platformu. severek takipteyim.
 • bugün mesaj atmışlar. google adsense faaliyetlerini türkiye'de durdurma kararı aldı diye.

  1 nisan şakası yapmışlar.

  ne yalan diyeyim ben kısa süreliğine de olsa yedim.

  yamuldum resmen lan...
 • ticaret forumlarında konu açmak için premium üyelik isteyen site. bunu gördüm ve çöküşlerine az kaldığından emin oldum. gereğinden fazla aktif kaldı zaten. saçma bir kitlesi var.

  r10 da ekşi gibi arada bir toplu üye alımı yapsa burada kimse kalmaz.
 • sosyal meyda profillerinde browserling karikatürlerini türkçeye çevirerek, kendi çalışmalarının ürünüymüş gibi üzerine de kendi logolarını yapıştırıyorlar. özellikle bir yazılımcı, gerçekten kendi kodunu yazabilen bir yazılımcı ise eğer tabii ki, dolayısıyla bunun ne demek olduğunu bildiği için öteki meslektaşının çalışmasını kaynak göstermeden veya lisansını almadan kullanmaz. sanırım, gerçek anlamda bünyesinde bir web yazılımcı, bilişimci, bir grafiker olmadığı için çekinmiyorlar. ben asla, gerçek anlamda bir bilişimcinin hiçbir çalışmasında kaynak belirtmekten çekineceğini zannetmiyorum. büyük ihtimal bazı kaynaklar kullanmak zorunda olunan bir web tasarımındaki lisansları da silmişlerdir. kendinizi kandırırsınız. işte, bu kafa nedeniyle türkiye'deki bilişim rezil.