şükela:  tümü | bugün
 • ing. keder.
  itl dolore
 • fear factory - soul of a new machine albümünden bir şarkı.

  caught beneath visions of hatred
  drowning fast in sounds of silence
  caught between divisions of hate
  can't breathe under this weight of existence

  chorus:
  too strong,
  too strong for you
  too strong,
  too strong for you

  repeat 1st verse, chorus

  drowning
  drowning
  drowning
  drowning (x2)

  repeat 1st verse, chorus
 • woe to you o earth and sea
  for the devil sends the beast with wrath
  'cause he knows the time is short
  let him who has understanding reckon the number of the beast
  for it is a human number
  its number is 666
 • yalnızlığım sana emanet diyebilecek kadar cesaretli, beyin felci yapacak kadar derin, vokta* ile çok iyi karışabilen, canlı performans yalnızlığım sana emanet** dinleğinde ağır hasarlı çıktığına inandığım, "decupe decupe decupe"* sözüyle kendinden geçen ortamı dağıtabilen dünya dışı bir yaratık türü. siyahlığı huy edinmiş ruh.
 • dudaklardan çıkan "dost" kelimelerini sonuna kadar hakkeden, aynı şeyleri yaşadığım bir nevi ruh ikizi. olmasada burda tam yanınızda hissedebileceğiniz türden bir bahtsız. olmayanı sevmek konusunda en az benim kadar başarılı, yorgun ruh. kiralanmış ruhların emlakçısında karşılaştığım şey.
 • sağlık bakanlığının kan bankası elemanı olmaktan sıkılarak bilgisayar piyasasında donanım işine atılan part-time vampir kişilik. biraz uyusa büyüse çok iyi olacak. grafik canavarı, kan ile kara kalem taramaları yapabiliyor.
 • çok zayıf kalmış bu adam yemesi lazım. saçları sakalları uzatmış kirk hammett'a benzemiş. o bir çevreci bir alkol-sigara düşmanı. alkol tanrısına inanır bide bu.
 • tom waits'in blood money albumunden kisacik bir kara sarki:

  the ribbon round your neck
  against your skin it's pale as bone
  it is my favorite thing you've worn
  the band is playing our song
  and we won't go home 'til morn
 • kahraman bi nevi modern hero insan, mega ocultist uykusuzlarin efendisi yemeksizlerin lordu votkalarin hede hodosu corbacilarin krali sevdim kendilerini oksadim bi suru allahin birligine ve dirayetine tartismasiz baskoymus gizli militan ***
 • cesur insan sifatina uyan insanlardan biridir kendisi. ilerde cocuklarina anlattiginda vayy baba oha sen neymissin bea nidalari uyandirabilecek bi hikayesi var* benle ayni misyonu ustlenmis bi sekilde oda dondu simdi evine. tanimasi zaman alan ama taniyinca isinilan insanlardan biri. evini ocagini acti menemenini paylasti beni besledi bakti buyuttu ole saldi insan icine. 2 gun tanisip ciddi anlamda gezdigim nadir insanlardandir. garip bi guven verir insana sirtinizi koyarsiniz rahatca onun yamacina. icki kulturu fare zehiriyle esanlamlidir. imkansiz asklarin adamidir* ama bazi insanlara da msjlari deli okutur* basarmak kelimesinin anlatabilecegi bi kavram varsa iste odur. dagi delebildiginde bana da ugra beraber icicez.. :)