şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • insanlara (özellikle yeni alınan yazarlara) "aptalın çocuğu", "akraba evliliği mahsülü" gibi ailesini içerecek şekilde hakaret eden bir yazar. şahsıma bir laf etmişliği yok ama böyle bir entrysine denk geldim. ancak yazdıklarına bakılırsa, laf ettiği yeni yetmelerden pek de farkı olmayan yazar.

tanım: kendini illa ki hakaret etmek zorunda hissediyorsa da şahısların kendisine etmesi, aileleri karıştırmaması gereken yazar.
  • ucuz ürünün ucuz kopyası.
  • hiçbir hakaret veya küfür içermeyen, sadece görüşlerimi yazdığım bir yazıdan sonra anneme küfür eden yazar. 10 yıldır ekşi sözlük yazarıyım, ilk defa küfür yiyorum. demek ki sıkıntı bende değil.

umarım kimse bu arkadaşın annesine küfür etmez.
  • (bkz: #76535901)
  • millete küfür mesajları atan, ama kendisinin mesaj alımları kapalı olan çaycı.

bsgçk, tavşan kanı olsun.
  • bir gerizekalıyı gördüğüm an 100 metreden tanırım.kendisi muhtemelen 12-20 yaş arası ergen bir kardeşimiz.gerçek hayattaki dışlanmışlığını burada küfrederek atmaya çalışıyor.babası bu israf için kimbilir nasıl sevinmişti en çokta ona acırım.
  • mal.
    belki maloğlumal da olabilir.
  • hakaret etmeyi seven bir gerizekalı.
  • hakaret edip seviyesine düsmek istemiyorum ama yalniz degilmisim, anneler günü'nde anneme küfür ve hakaret etmis kisidir hem de hicbir gerekce yokken, sudan bir sebepten ötürü. gereken cevabi kendisine hicbir igneleme olmadan, annesinin anneler günü'nü kutlayarak yanit verdim. biraz utanci varsa yerin dibine girmistir zaten.