• insanlara (özellikle yeni alınan yazarlara) "aptalın çocuğu", "akraba evliliği mahsülü" gibi ailesini içerecek şekilde hakaret eden bir yazar. şahsıma bir laf etmişliği yok ama böyle bir entrysine denk geldim. ancak yazdıklarına bakılırsa, laf ettiği yeni yetmelerden pek de farkı olmayan yazar.

tanım: kendini illa ki hakaret etmek zorunda hissediyorsa da şahısların kendisine etmesi, aileleri karıştırmaması gereken yazar.
  • günümüzdeki türk ergenlerinin özeti. beceriksiz anaları babaları şımartıyor bunları böyle.
  • kendisini orospu çocuğu olarak tanımlayan ergen bir beşiktaşlı. #81785352
  • hiçbir hakaret veya küfür içermeyen, sadece görüşlerimi yazdığım bir yazıdan sonra anneme küfür eden yazar. 10 yıldır ekşi sözlük yazarıyım, ilk defa küfür yiyorum. demek ki sıkıntı bende değil.

umarım kimse bu arkadaşın annesine küfür etmez.
  • ucuz ürünün ucuz kopyası.
  • herkese küfür ettiği halde hala sözlükte cirit atabilen bir yazarımsı. kimin torpillisiyse artık.
  • adamın yıllar önce aldığı nick'e bak. resmen rezervasyon bu. vizyoner adammış. helal olsun. keşke mesaj kutusu açık olsaydı soracaktım.
  • insanlara futbol üzerine tahrik edici mesajlar atıp cevap almamak için mesaj alımını kapatan veya karşı tarafı engelleyen ergen bir beşiktaşlı yazar.
  • hırsızlık savunucusu bir insan müsveddesi
  • okuduğunu anlamaktan aciz,e hal böyle olunca da mesaj yazımını kapatmış zavallının biri.entrylerini incelediğinizde zayıf mizahı ve futbol başlıklarındaki anlamsız entryleri ile lanetlenmeyi hak ettiği belli oluyor.
hesabın var mı? giriş yap