şükela:  tümü | bugün
 • wolcen: lords of mayhem 1.0.0 tam adıyla dün serverları açmış oyun. türü hack and slash. path of exile, diablo vb. oyunları seven kitle için güzel bir hype yarattı. ilk gün 62,385 online oyuncu ile iyi peak yakaladı.

  oyun offline single player oynama seçeneği de sunuyor, sınıf kısıtlaması/ayrımı yok. level alıp ilerledikçe karakterini oluşturuyorsun. geri kalan çoğu şey bildiğimiz hack and slash türüne özgü. (buildler, kombinasyonlar vs.)

  şimdilik izlenimler iyi ancak hemen ilk günden ciddi server problemleri yaşadılar. belki onlar da bu kadar ciddi bir talep beklemiyordu, hazırlıksız yakalandılar.

  ilk yorumlar genel itibariyle pozitif, özellikle çok potansiyelli bir oyun olduğu söyleniyor. bu türün oyunları genelde ilk gazdan sonra pek tutunamıyorlar, bakalım bunda senaryo farklı olacak mı. kötü yorumların ağırlığını ise buglar oluşturuyor.

  oyun şuan steamde 61tl.
  steam linki

  *
 • diablo rezaletinden sonra herkes içten içe başarılı olsun istiyor, bu sebeple hataları görmezden geliniyor ancak şaka maka perşembe günü falan alıp halen oynayamadığım oyundur.

  çıktığı akşam server sıkıntıları oynatmadı, hadi haftasonu dedim bugün sabahtan akşama kadar bakıma aldılar serverları yine giremedik. launch sırasında yapılabilecek bütün falsoları yaptılar, serverlar göçtü, kimi karakterler silindi, bazen itemler, questler kayboldu vs. vs. ancak halen ortamlarda "ne var canım 10 sene önce diablo da sorunlu çıkış yapmıştı" diye savunuluyor.

  mevcut ortamdan ve insanların blizzard 'a kininden ötürü çok yüksek bir krediyle başladılar, ancak bu hızla harcarlarsa kısa sürede o krediyi tüketecekler gibi görünüyor. şu move fast break things kavramını proje yönetimi jargonuna sokan dingilin ağzını burnunu kırmak lazım.
 • malesef başarılı olmayan oyundur.

  diablo ile path of exile ı birleştirip sunmuşlar.

  özgün hiç bir tarafı yok.

  oynanma ve mekaniklar birebir diablo 3 ile aynı.

  skiller ve sınıflandırma birebir path of exile ile aynı.