şükela:  tümü | bugün
  • 27 ekim 2017 tarihinde çıkacağı söylenen bethesda oyunu.

tanıtım videosu

steam mağaza sayfası
  • wolfenstein efsanesinin yeni serisinin ilk oyununu kendi adıma çok sevmiştim. ikinci oyunun e3'teki tanıtım videosu da gayet hoş ve umut verici, umarım güzel bir devam oyunu olur.
  • steam'de 266 liraya ön siparişi açılan oyun. evet 266 lira.
  • oyun fazla iyi ama 266 lira nedir amk. oyunla ilgili bi ton şey yazacaktım ama o parayı görünce hevesim kaçtı.
  • çıkışından muhtemelen 6 ay sonra steam fiyatı 31,00 tl olacak olan oyun.
  • nazi öldürmenin gitgide daha zevksiz bir hal aldığı oyun serisinin son üyesi. nerede return'deki deri elbiseli kızıl saçlı ateşli nazi hatunları nerede bu saçma sapan alternatif dünyalı teknoloji tapınısı. eskiden mod veya dlc olarak gelen şeylerin artık yeni oyunmuş gibi sunulması da ayrı bir aptal yerine koyma. krauts!
  • ingiltere fiyatı $51, türkiye fiyatı $75 olan oyun. çok mantıklı gerçekten.
  • korsan olarak indireceğim oyun. artan 266 lirayı da ananızı sikmek için vericem.
  • eğer steam'de bile 266 liraysa konsollarda 400 lira olur artık. o nasıl bir fiyattır öyle. daha bir kaç gün önce new order'ı ps store'dan 11 liraya aldım. tamam eski oyun, oldu bir kaç sene ama gerekirse yine bekler 11 liraya alırım.

hadi kutulu oyun alsak neyse diyeceğim de dijital olarak aldığın oyunun bu fiyatta olmasında bir gariplik var. ister istemez steam'de ki bu fiyatlara resmi türkiye dağıtıcıları etki ediyor diye düşünüyor insan. ben başka sebep bulamıyorum artık. kur artışının da ötesinde bir şey bu.
  • 266 lira olması süpriz olmayan oyun (bkz: aral ithalat). artık bu oluşumun ismini normal söylemiyorum bile. böyle tükürür gibi, söver gibi bir tınısı var.

ayrıca (bkz: cd projekt vs aral ithalat). cd projekt aral ithalatın polonya versiyonu. adamlar kazandıkları parayla gittiler neredeyse oyun tarihinin en iyi rpg'lerinden birini yaptılar. bunlar da hala bize kazık sokmak için yeni yöntemler arıyor. bu adamlara hala para kazandıran topluluğu çok merak ediyorum.