şükela:  tümü | bugün
 • e3'de teaser'ı yayınlanan wolfenstein serisinin yeni oyunu. seksenli yıllarda geçen oyunda blazkowicz'in ikiz kızları jess ve soph'dan birinin kontrolünü alarak nazi işgali altındaki paris'te kayıp babasını arıyoruz.
 • karakterleri "dişileştirme" akımından nasibini almış oyundur.
 • ne beklemem gerektigini bilemedigim wolfenstein. 2009' da onumuze konan sey kadar alakasiz ve kotu olmaz herhalde.
 • şahsen ben 2014'deki oyunu hiç sevmedim, yarısında bıraktım ama bu şahane görünüyor. demek ki bu serinin ihtiyacı olan bu. doğru yöndeler.
 • far cry 3 blood dragon sosuna bandırılmış bir adet wolfenstein gibi görünen oyun, oynanır mı oynanır ama bir wolfenstein the old blood değil bence.
 • synthwave/retrowave akımı yavaş yavaş veriliyor ya bize bayılıyorum.

  tamam hepimiz 90'lar çocuğuyuz o yüzden daha çok seviyoruz da 80'ler bir başka beybeee!

  trailerda çalan müzik: carpenter brut - turbo killer omnomnomnom...
 • senaryo derinliği yok: https://www.youtube.com/watch?v=5e9cslw5vxk

  ana oyun gibi bu da patates görünüyor.
 • uzun süre beklenen ve bugün çıkış yapan oyun.

  şu linkten 26.07.2019 saat 17:00'dan itibaren her gün seri halde oynanışı yayınlanacak. takip edebilirsiniz.

  --- spoiler ---
  oyunu oynayan ve videolarını her gün yayınlayacak biri olarak söylüyorum:(bkz: kendi ayağına sıkmak)
  hikaye kötü, oynanış tekrara sarıyor, o kadar skin yapacağınıza hikaye ve oynanış üzerinde yoğunlaşsaydınız keşke.
  --- spoiler ---
 • an itibariyle denuvo 6.0 korumasıyla kırılan ilk oyundur.

  codex grubu tarafından kırılmıştır. ha oynarmıyım valla üstüne para vermeleri lazım oynamam için o derece kötü bir oyun yani.
 • the new colossus ta sıçtığınızı sıvadınız betsheda ekibi. allah sizi kahredeydi de oyunun kodlarını yazan parmaklarınız her bir tuşa değdiğinde tek tek kırılaydı. hayatımda bu kadar iğrenç bir senaryoya sahip bir oyun görmedim. oyunda değil. dlc diyim diyorum ama alakası yok. ki desem hakaret olur zaten. dlcmsi bir şeydi. ne güzel malzemeler vardı. oyunu nasıl bu kadar hiç edebildiniz? senaryo kağıtlarını mı kaybettiniz de böyle saptınız konudan? kağıtları arıyorsanız götünüze bakın belki rulo yapıp oraya sokmuşsunuzdur. allah bin belanızı versin. onca hayaller kurduğum, ilham aldığım ve heyecanla izlemeye koyulduğum an sanki rahmetli babaanem hortlamış ve benim odaya girerken beni lezbiyen pornosu izlerken yakalamış gibi hissettim. o derece iğrenç. gidin o sikik iki kardeşi tarihte analarının amına geri sokun hikayeyi tekrar yazın sonra öyle doğursun onları o orospu anya. paraya yazık valla billa. ne hevesle bekledim oysaki.
  -it's edit bitch-
  hani sigrun engels? hani probst wyatt iii? hani fergus reid? ha orospu evlatları! hani seth? hadi anladım o petrol olmuş, nazi kamplarında kullanılıyordur. peki benim bombate'm nerde? kesin onları da ananızın amına soktunuz.