şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2006 yılında çekilen the pink panther filminde beyonce knowles'ın filmde orkestra eşliğinde söylediği güzel şarkı.
    şarkı, the pink panther 'in soundtrack albümünde ve beyonce knowles'ın herhangi bir albümde yer almamaktadır. bu şarkı için herhangi bir single albüm de mevcut değildir. ilginç bir şekilde steve austin tarafından remixlenmiş hali hollywood cole presents: i'm the juggernaut bitch albümünde vardır.
    filmde ki sahne ahanda burda

http://www.youtube.com/watch?v=uijzez-qzwk

sözleri de ahanda burda

do you think you could fall for a woman like me?
    cause i find it hard to trust, i need to much, and i really don't believe in love (no no)
    do you think that i could be the girl of your dreams?
    sometimes i don't let things go, get emotional, and sometimes i'm just outta control.

you need to stop for a minute.
    before you get to deep up in it (too deep)
    everything ain't what it seems.
    it's hard lovin a woman, a woman like me.
    you need to think about it.
    before you get hooked on a venom and can't live without it (no no no).
    can't believe everything you see.

do you think that i could be the one that you see?
    cause baby i'm one step ahead
    your two steps behind, but baby i don't mind
    do you think that i could make you real happy, baby?
    just don't get me wrong
    my lovin is so strong, but i ain't trying to lead you on

you need to stop for a minute.
    before you get to deep up in it (no no)
    everything ain't what it seems. (seems)
    it's hard lovin a woman, a woman like me. (woman like me)
    you need to think about it.
    before you get hooked on a venom and can't live without it (without it)
    it's hard lovin a woman, a woman like me. (meeeeeeeeeee)

woman like meeeeee
    a woman like meeeee
    woman like meeeeeeeeeeee, oh!

you need to stop for a minute. (stop for a minute)
    before you get to deep up in it (before you get so deep up in it)
    everything ain't what it seems.
    you need to think about it. (think about it baby)
    before you get hooked on a venom and can't live without it (no no).
    a woman like me, woman like me,
    woman like me
  • taze çıkmış little mix şarkısı. nicki minaj destekli.
  • yepyeni little mix şarkısı. badilerim bu kızları ne kadar çok sevdiğimi bilirler, bu kadar güzel ve catchy bir şarkıyı ben bile beklemiyordum. nicki’nin geçen yaz ariana ile beraber yapması gereken şeyi kızlar yapmışlar.

umarım abd’de tutar da dünya listeleri uzun bir aradan sonra eli yüzü düzgün pop şarkısı görür. mırıldanır gibi rap yapan salaklardan da, “yılmaz’ı mesene’den sileceksin” temalı new rules adlı aptal şarkıdan da bıkmıştım. beni side to side’ın çıktığı döneme götürdü zaten iki şarkı da birbirlerine benziyorlar.
  • little mix ve nicki minaj işbirliği olanın klibi yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=fsopizo1baa
  • klibiyle beni epey yükseltmiş little mix ve nicki minaj düeti. şarkıyı hala deliler gibi dinliyorum çalmadığım gün yok diyebilirim hatta. benden sonra kardeşim de sardı günde en az 3 defa çalıyoruz evde ajshdhjshdjs. ed sheeran'ı şeker bulsam da tarzını pek tutmazdım bu şarkıda kedi olalı bir fare tutmuş harika bir ''girl power anthem'' diyebileceğimiz bir hit yazmış oranj kafa. klipte kızlar taşı da geçmiş kaya statüsüne geçmişler ajsdghsjhdjs dördünün de ayrı ayrı bu kadar güzel olduğu başka bir kliplerini hatırlamıyorum. jade thirlwall'un dağınık topuzlu halini bir tek ben b'day dönemindeki beyoncé'ye benzetiyor olamam. reggeaton lento'nun klibinde de azıcık andırıyordu ama bu klipteki dağınık topuzlu hali tam 2006 beyonce. birazdan deja-vu'yu söyleyecek gibi hatta. nicki de kıçını kaldırıp kendisine düzgün bir sahne çektirememiş. bu kadının düetlerinde ayrı klip çektirmesine feci kuruluyorum. verse'ü zayıf ama şarkıyla kel alaka durmamış en azından.

https://www.youtube.com/watch?v=fsopizo1baa

bu sabah serviste 3 kez izledim. köprüden geçerken boğaza dönüp bakmadım bile çünkü little mix istanbul boğazı'ndan bile daha güzel asjdghsjadgfdsjdghs.
  • koca götlü flop harmony’nin rezil şarkılar yapıp rezil klipler çekmek yerine pop dersi alması gereken harika little mix şarkısı. gerçi 5h diye bir şey kalmadı bile ama bu kızların durmadan bu kadar şarkı çıkarıp hala amerika’da yeterince patlayamamış olmasını anlayamıyorum bir türlü o yüzden aradan sallayım dedim dkdkdkdkd

şarkı inanılmaz catchy ilk çıktığı günden beri dinliyorum zaten. nicki minaj tamamen düet yapmak için yapmış verse’ünü hiç beğenmedim gereksiz uzun ve sıkıcı onun kısımlarını ileri falan sarıyorum o derece.

eskiden adam bıçaklamalı directioner olduğum için (çok üzgünüm) bu kızları 2011’den beri falan takip ediyordum zaten ama bu kadar sıkı çalışıp üç yılda arka arkaya üç albüm çıkarmak ve albümde hit potansiyeli en az 3 olan şarkılar yapmak gerçekten emek işi. bu aralar zaten taaa 2012’den dinlediğim dna şarkılarına sardım ne şarkıymış diyorum. kızlar gerçekten çok iyi pop yapıyor. keşke hak ettikleri yere gelebilseler.

klibini de çok beğendim. diğer kliplerinden çok farkı yok (bkz: hair) (bkz: black magic) ama bunun teması harika olmuş.

umarım tüm kış dinleriz çabuk unutulmaz diyorum ve ed sheeran ne alaka bunu yazmış demekten de kendimi alamıyorum.
  • beyonce yeniden seslendirdi zannedip bir mutlu olmustum ki!