şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle konakladığımdır. mimari güzel, odalar güzel. yemekler şükretmesini bilene yeterli. havuzlar daha iyi olabilirdi. sonuç itibariyle attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değer.
  • alkolsüz aile otelidir
  • alanya incekum tabiat parkinin icindedir. tabiat parkina otel yapmaya nasil izin verilir anlamis degilim.
    sahili degil ama yemekleri guzeldi.
  • muhafazakar insanlarin tercih ettigi otel. annem (kendisi tesetturludur), kizim ve ben kisa bir tatil icin burayi tercih ettik ancak beklentimin cok altinda kaldi. otel ile ilgili gozlemlerim:
    - kadinlar plaji denen yer buyuk bir golete benzeyen, merdivenlerle denize girilen bir yer. bebegi kucagima alip kumaaldan denize sokayim derseniz olmuyor
    - karma plajda giyim kisiti var. mayo ile girilmiyor, tesettur mayosu ile girilebiliyor
    - kadinlar kompleksi harici alanlarda kolsuz ya da dizustu giyen bir kadina rastlamadim. benim kolsuz bluzuma bir adam bakip basini cevirdi, saygi duyarim. garip bakislarla karsilastim dersem yalan soylemis olurum
    - otelde yabanci calisan ve misafir cok. turkce bilmeyen pek cok personel var
    - yemekler vasat
    - karma plajda deniz temiz degil, havuza girmedim
    - sabah aksam yemek israfi had safhada. ıki cm koldaki acikliga takan insanlarin yiyebileceginin uc kati yemekleri alip cope dokturmesi cok cok uzucu.
    - odalar temiz ve ferah.

havasi guzel ancak tesettur kayginiz yoksa gelmeye degecek bir yer degil.