şükela:  tümü | bugün
  • tam adı logitech ue wonderboom. 360 derece surround ses veren su geçirmez bluetooth hoparlör. ama öyle böyle değil. çok güçlü, küçük, şık ve pahalı.
  • 80 dolar etiketi var.

şekli çok iyi. su geçirmemesi çok iyi. kancası müthiş. 2 cihazla stereoya imkan vermesi efsane.

lakin;
    1- çok ağır
    2- yüksek seste ses boğuk ve bozuk.

refurbished falan alınabilir ama. ben alıcam hatta muhtemelen.
  • yaklasik 1 aydir kullanmaya basladigim logitech marka bluetooth speaker. kirmizi rengini kullaniyorum. tasarimi gercekten harika. su gecirmezlik ozelligi ve cevresel ses deneyimi sunmasi oldukca iyi.
    daha onceki hoparlorum jbl go idi. aralarinda siklet farki oldugundan kiyaslamak cok dogru olmaz. ancak eski hoparlorde bass adina hicbisey yokmus bunu anladim. ve ses yuksekligi olarakta onun yaklasik 3 kati diyebilirim. fikir vermesi acisindan soyluyorum: evin en buyuk odasinda orta seste iken yeterli oluyor.
    bunu alinca ayni markanin 1+1 pc hoparlorunu iptal ettim. onun tam 2 kati sesi var ve ses cikisi daha temiz. (boylelikle masamda 3 adet kablo eksilmis oldu.) son seste bozulma gibi bir olaydan bahsetmisler boyle birsey soz konusu degil! sarj suresi olarak, yaklasik 2.5 saate doluyor ve 10 saatten fazla gidiyor. bir insan gunde maksimun bir kac saat muzik dinleyebilecegi icin gunlerce dayaniyor. dis mekanda denemedim ama rahatlikla kullanabilir izlenimi veriyor. bu arada amacim jbl flip 4 almakti ancak bu hoparloru kontrat ile alip uygun fiyata satan vatandaslar oldugu icin aldim. hemen hemen yari fiyatina geldi. letgo da ucuza bulabilirsiniz. (zaten flip 4'un alternatifi oluyor.)

edit: bu arada cihazin tek eksisi biraz agir olmasi ve diger hoparlorler gibi uzun degilde yuvarlak sekle sahip olusu (cantada tasirken sikinti yaratabilir.) onun haricinde kusursuz urun. resmen odanizin icinde ses sistemi varmis gibi hissettiriyor. siddetle tavsiye ediyorum...