*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gençliğinin baharında herkes peşinde koşarken sizi tercih eden sevgilinin, sizle ayrıldıktan sonra talipsiz kalmasıdır. hem de beklentilerini çokça düşürmüşken.

bunun iki sebebi olabilir. birincisi ilişkinin rehavetiyle çalışma disiplinini kaybetmiş, flörtün gerektirdiği belli angaryaları unutmuş ve iyi bir hazırlık dönemine ihtiyaç duymaktadır.

ikincisi ise fiziğine iyi bakmamış, maç kondüsyonu düşmüş ve 90 dakikayı çıkaramamaktadır. burada da kamp sürecini verimli geçirmeli ve kendine çeki düzen vermelidir.

yoksa gideceği yer amatör küme olur ki, oralarda da futbol sert oynanır, para da kazandırmaz.
  • iyi bir menajere ihtiyacı vardır, katar’a kapağı atmalı emekliliğini sağlama almalıdır.
  • kendisini tekrar gösterip sahalarda esip gürlemesi için zamana ihtiyacı olan sporcudur. zamanla eski kondüsyonunu yakalayacaktır.
  • eskisinde iş yok demek ki. ben fm’den öyle gördüm. aynı wonderkid’i bi real madrid’e bir de fener’e alıyordum; madrid’teki 2-3 sene içinde takımın vazgeçilmezlerinden oluyorken fenerdekine aldığım parayı verseler, satıp üstüne de 2 rekat şükür namazı kılarım dediğim wonderkidler oldu. nice delikanlıları ibne gibin puşt gibin bişey yapanlar da kadınlar değil mi zaten? ulan fm ne oyunsun sen. biraz daha oynarsam hayatın sırrını çözücem sanırım.

tanım: güzel başlık. hatta ilk gördüğümde ufak çaplı kahkaha bile patlattım.
  • yeniden sözleşme teklif ettiğinizde, şu an görüşmelere başlamak istemiyor cevabını almanız muhtemeldir.

daha iyi vurdurabileceği aman şey oynayabileceği bir kulüpten teklif gelmesini bekliyordur.
  • scouting hatası olabilir.
    judging player potential'i düşük arkadaşlar tarafından taratılmış ve wonderkid olarak düşünülmüş ama elde ettikten sonra aslında düşük potansiyeli olduğu görülmüş olabilir.
    tavsiyem scouting sisteminde revizyona gidip en az bir kadın scout sisteme dahil etmenizdir.
  • siz de olgunlaşıp pişerek, yıldızı ufak bir prladıktan sonra daha iyi bir kulübe gidebilmek için hergün takımda kavga dövüş, huzursuzluk çıkaran sevgiliden pardon wonderkidden iyidir. üst liglerde tutunamayıp dönüş için menajeriyle haber yolladığı an siktir çekilmelidir.
  • wonker'dan ne beklenebilir ki zaten...