• itü sözlük adminiyle aynı niki paylaşıyor olmakla birlikte, şahsen kendisiyle herhangi bir ilgim alakam yoktur. bu hususun altını çizmekte fayda görüyorum.
  • kaddafi kadar kıvrak bir zekası olmayabilir ama haksızlık etmemek lazım, saddam hüseyin kadar da andaval değil. daha çok mübarek gibi. koltuk bulunca, götünün kılları ağarana kadar oturanlardan diyerek entry'yi bitiriyor ve bu entry bütün diktatörlerin götüne giri giri giriversin diyorum.
  • sadece yazarlarının okuduğu bir ticarethane üzerinden para kazanan simsar. 21.yüzyıl sanal diktatörü..
  • habertürk kanalında internet hakkında konuşan adam. çok tartışılan bir cümleye sahip.
    "insan sokakta bağırarak söyleyemeyeceği bir şeyi internette de yazmamalı"
  • yuzyuze goru$me firsatimiz olmadigi fakat #coders'tan uzun zamandir tanidigim clique elemani..
  • çok güzel hamle yapmış sözlük sahibi.
    bilge adam, kanzuk yoluyla ticari irtibatını zedelediğini düşündüğü girileri (itü'de entry denmez, giri denir) sildirtmiş ya. bu eleman da olayı duyurup hem kanzuk'u, hem bilge adam'ın itibarının daha fazla zedelenmesine sebebiyet vermiştir.
  • sözlüğünü alıp turşusunu kurmasını temenni ettiğim kişidir.
  • dün gece türkiye'ye giriş yaparken sınırda alıkonulmuş, hakim karşısına çıkarılmış. sebebi de itü sözlük'te islam peygamberinin başlığı altına yazılan bazı şeyler.

insan gerçekten hayret ediyor.
  • konum itibariyle mevkisini paylaştığı diğer insanlarla arasında kilometreler olan insan, iyi insan.

bir işi de düzensiz, baştan sağma olsun a.k.. yok abi, çok sikimsonik bir şey de olsa gerektiğinden fazla ehemmiyet gösterir, üstesinden de gelir. "helal olsun sana" diyor, gözlerinden öpüyorum.
hesabın var mı? giriş yap