şükela:  tümü | bugün soru sor
 • wordpress'i e-ticaret platformuna dönüştüren ve türkçe dil desteği olan bir eklenti. oldukça kapsamlı ve sürekli ek modüller geliştiriliyor. yalnız ek modüllerin birçoğu ücretli.

  [http://www.woothemes.com/woocommerce/ http://www.woothemes.com/woocommerce/]
 • e-ticaret yapmanızı sağlayacak bir wordpress eklentisi.bu eklenti sayesinde odun gibi duran wordpress blogunuzu bir para makinesine çevirme şansı elinizde.bir kaç ayardan sonra,banka havalesidir,paypal ödemesidir türlü türlü seçeneğiyle sanal mağazanızı oluşturmuş oluyorsunuz.

  eklentinin sayfası: http://wordpress.org/plugins/woocommerce/
 • wordpress için yazılmış e-ticaret eklentisi.

  öncelikle: hakettin

  eğer ki mağazanızın ana sayfasında kategorilerin yanında ürünleriniz de çıkıyorsa, binlerce eklenti yükleyip kaldırmanıza veya kodlar arasında aramanıza gerek yok. bu msn arkadaşını siktiklerim, ürünü siteye panelde eklerken; catalog visibility diye bir bölüm oluşturmuş.hidden yapın kurtulun.ben aradım siz aramayın. 2 günümü yedi ilimini bilimini siktiğim.

  şerefsiz
 • iyi mi yapıyorum, kötü mü yapıyorum bilmiyorum ama başından beri kullandığım ve bir şekilde alıştığım popüler wordpress e-ticaret eklentisi. bir de bunların kendi içinde extensions'ları var ki en az 200 tane fln vardır sanırım. bazen kafayı yedirtse de, birçok tema buna destek verdiği ve tembel işi olduğu için kullanıyorum. bence tek kötü yanı, register / login bölümünün ayrı ayrı dedicated bir sayfada olmaması. hoş, bunu da "register redux plus" ve "theme my login" gibi eklentilerin yardımıyla çözdüm ama yine de %100 istediğim gibi değil.

  ücretsiz 20 civarı tema destekliyor. bunlar arasında en beğendiklerim; customizr, virtue ve mystile. şimdilik customizr ile idare ediyorum ama her an virtue'ya geçiş yapıp gel-gitlerimden kurtulabilirim.

  ayrıca birçok bitcoin ve altcoin destekleyen payment gateway sayesinde cryptocoin e-ticaret siteleri rahatlıkla kurulabiliyor.
 • problemli login sistemi ve her boka eklenti derdi yüzünden dötünüzden kan alacak sistem. saatlerinizi verdikten sonra elinizde kalan şu olacak:

  + 50 kurulu plug-in (bir kısmına para verilmiş)
  + güzeller güzeli arayüz
  + boku çıkmış backoffice
  + pluginler yüzünden 20 sn.de yüklenen ürünler sayfası
  + hacklenmeye hazır ve nazır binlerce açık.

  önerim, ota boka plug-in yazıp 20'şer dolardan satan arkadaşlar ücretsiz olarak woocommerce geliştirici takımına katılmazsanız plug-inlerinizin satışı duracak. kendi sistemizi kendiniz yiyorsunuz.
 • paylaşımlı hosting'de çalıştırmaya çalışmayın.
 • shopify denen hayal satıcısına para kaptırmamanızı sağlayan şahane wordpress eklentisi. zaten online mağaza açmak gibi ciddi bir işe girişecekseniz wordpress nedir, domain nedir, hosting nedir bilmeniz öğrenmeniz en iyisi. öbür türlüsü hazıra konmak oluyor. o da bir halta benzemiyor eninde sonunda.
 • e-ticaretinizi yapabileceğiniz kullanışlı kolay arayüzlü bir wordpress eklentisi.
  sürekli güncellenen eklentileri sayesinde siz de kendinizi güncelleyebiliyorsunuz.
  gayet güzel ücretsiz temalar da barındırır gerçi herkes ücretli temaları çekeceği yerleri de gayet iyi biliyor.
 • adam gibi olmasi icin baya bir ugrasmaniz ve kaynak harcamaniz gerekir. magentonun yaninda tirttir. shopifyin yanindan gecemez.