şükela:  tümü | bugün
 • wordpress'i e-ticaret platformuna dönüştüren ve türkçe dil desteği olan bir eklenti. oldukça kapsamlı ve sürekli ek modüller geliştiriliyor. yalnız ek modüllerin birçoğu ücretli.

  [http://www.woothemes.com/woocommerce/ http://www.woothemes.com/woocommerce/]
 • e-ticaret yapmanızı sağlayacak bir wordpress eklentisi.bu eklenti sayesinde odun gibi duran wordpress blogunuzu bir para makinesine çevirme şansı elinizde.bir kaç ayardan sonra,banka havalesidir,paypal ödemesidir türlü türlü seçeneğiyle sanal mağazanızı oluşturmuş oluyorsunuz.

  eklentinin sayfası: http://wordpress.org/plugins/woocommerce/
 • wordpress için yazılmış e-ticaret eklentisi.

  öncelikle: hakettin

  eğer ki mağazanızın ana sayfasında kategorilerin yanında ürünleriniz de çıkıyorsa, binlerce eklenti yükleyip kaldırmanıza veya kodlar arasında aramanıza gerek yok. bu msn arkadaşını siktiklerim, ürünü siteye panelde eklerken; catalog visibility diye bir bölüm oluşturmuş.hidden yapın kurtulun.ben aradım siz aramayın. 2 günümü yedi ilimini bilimini siktiğim.

  şerefsiz
 • iyi mi yapıyorum, kötü mü yapıyorum bilmiyorum ama başından beri kullandığım ve bir şekilde alıştığım popüler wordpress e-ticaret eklentisi. bir de bunların kendi içinde extensions'ları var ki en az 200 tane fln vardır sanırım. bazen kafayı yedirtse de, birçok tema buna destek verdiği ve tembel işi olduğu için kullanıyorum. bence tek kötü yanı, register / login bölümünün ayrı ayrı dedicated bir sayfada olmaması. hoş, bunu da "register redux plus" ve "theme my login" gibi eklentilerin yardımıyla çözdüm ama yine de %100 istediğim gibi değil.

  ücretsiz 20 civarı tema destekliyor. bunlar arasında en beğendiklerim; customizr, virtue ve mystile. şimdilik customizr ile idare ediyorum ama her an virtue'ya geçiş yapıp gel-gitlerimden kurtulabilirim.

  ayrıca birçok bitcoin ve altcoin destekleyen payment gateway sayesinde cryptocoin e-ticaret siteleri rahatlıkla kurulabiliyor.
 • paylaşımlı hosting'de çalıştırmaya çalışmayın.
 • türkiye'de ki sikko e-ticaret sistemlerine binlerce dolar para harcamak yerine belli bir seviyeye kadar afedersiniz çatır çatır e-ticaret sitenizi yapabileceğiniz sistem. o bahsettiğim seviyeye geldiğinizde zaten hangi sistemi kullansam diye düşünmezsiniz merak etmeyin.
 • kendisi ile yaklaşık 15-20 sitenin çalışmasını yaptığım bir wordpress eklentisi. harika e-ticaret sistemleri çıkarılabilir. minimum düzeyde plug-in kullanmanızı tavsiye ederim. major update geldiği zaman dikkatli olmanızı tema dosya yapılarınızın bu güncellemeye uyum sağlayabileceğini kontrol etmenizi öneririm. bu eklenti ile yaptığım bir alışveriş sitesinin aylık cirosu 50.000 tl düzeyindedir. şimdiye kadar güvenlik açısından pek sorun çıkardığını görmedim. yine de güncellemeleri takip etmekte fayda var.
 • shopify denen hayal satıcısına para kaptırmamanızı sağlayan şahane wordpress eklentisi. zaten online mağaza açmak gibi ciddi bir işe girişecekseniz wordpress nedir, domain nedir, hosting nedir bilmeniz öğrenmeniz en iyisi. öbür türlüsü hazıra konmak oluyor. o da bir halta benzemiyor eninde sonunda.
 • e-ticaretinizi yapabileceğiniz kullanışlı kolay arayüzlü bir wordpress eklentisi.
  sürekli güncellenen eklentileri sayesinde siz de kendinizi güncelleyebiliyorsunuz.
  gayet güzel ücretsiz temalar da barındırır gerçi herkes ücretli temaları çekeceği yerleri de gayet iyi biliyor.