• kendi kendini iğneleyen komedyenlik anlayışı.
    geveze başkahramanlar.
    sakar, dili sürçen, depresif, kitap delisi kadınlar ve erkekler.
    gürültüye duyarlı, sessizliği tercih eden erkekler.
    ailesiyle problemi bulunan genç ve orta yaşlı kadınlar.
    kuşak çatışmaları.
    şarap içilen yarı loş iç mekânlar.
    elini kolunu sallayarak konuşan yarı çıtlak bir entelektüel (bu tip genelde kendisidir).
    ve tabii ki seks.

aklıma geliyor.
  • artık direkt pedofili geliyor maalesef..
  • aklımda kaldığı kadarıyla;

- sizi narsist olmakla suçluyorlar
    + değilim. en azından kendimi mitolojik bir karakterle özdeşleştireceksem bu narcissus olmazdı diyebilirim.
    -kim olurdu peki?
    +zeus olurdu
  • (bkz: woody woodpecker)

yalan yok.
  • taciz. üvey evladını 2-3 yaşında taciz etmeye başlamış bir süre devam etmiş, sonrasında da başka bir üvey kızıyla evlenmiş pedofili bir adam olduğu geliyor aklıma bir tek. eskiden severdim filmlerini, ne içimden geliyor şimdi izlemek, ne de içim alıyor. iki filmden yoksun kalmak bana bi şey yapmaz, ama bu adamın filmlerini hiçbir şey olmamış gibi izlemeye devam etsem kendime kızarım.
  • gömlek üzerine kazak, gözlük, zeka.
  • (bkz: zelig)
  • insanların neden böyle davrandıklarını anlayabiliyordum, çoğunluk, ne bileyim otobüste, yolda, kafede izlendiğini hayal etmekten zevk alıyordu. -- naber ? --kıps. okuduğu kitabın altını zevkle çizerken, müzik dinleyip başını zarifçe öne uzatırken ya da bir bebeğe bakıp gülümserken tüm bu hareketlerinin izlendiğini, anlaşıldığını ve paylaşıldığını bilmek istiyorlardı. işin garip yanı; insanlar orda burda dönüp kimsenin suratına bakmıyorken, küçük bir çocuk saflığıyla yine de izlendiğini hayal etmekten vazgeçmiyordu.
  • bir woody allen filmi izlemeye pek severim. ince bir mizâh vardır...

ancak woody allen dendiğinde aklıma sadece bir şey geliyor: sıkıntı

hiç dinmeyen ve hiç dinmeyecek bir iç sıkıntısından muzdariptir woody allen...
hesabın var mı? giriş yap