şükela:  tümü | bugün
113 entry daha
  • benim kullandığım yöntem şudur,
    microsoft word'a girin çevirmek istediğiniz dosyayı açın üst menüden dosya seçeneğine tıklayın sonra farklı kaydet yapın önünüze çıkan pencereden dosya türü bölümünü pdf olarak ayarlayın işte bu kadar.
  • 100tl gibi cüzi bir ücret karşılığında yapılabilen oldukça zor, yorucu ve uzun süren işlemdir.
  • dosya menusunden, disari aktar secenegine gelin. pdf/xps belgesi olustur seciliyken yan tarafinda pdf/xps olustur tusuna basin ve yeni halini kaydedin bu kadar.

edit: farkli kaydet secenegindeki pdf olarak kaydet, nadir olsa da bazen hata cikarabiliyor. yazim kilavuzuna uygun olmasi icin duzenledigim tezlerden biliyorum. bir de hakikaten bu kadar basit olay icin cok fazla entry girilmis. cok zorlanan olursa belgeyi yazdir seceneginde microsoft pdf secsin yaziciyi. (bkz: swh)
  • https://www.ilovepdf.com/

ücretsiz ve hızlı. iş yerinde sürekli kullanıyorum.

edit: bu tarz sitelerin pek güvenilir olmadığı hususunda çok sayıda mesaj geldi. önemli evrak, kürek işleri için riskli olabilirmiş. bilginize.
  • (bkz: word to pdf)
  • dosyayı kaydederken .pdf şeklinde seçebilir, onu beceremezseniz yazdır seçeneğinden microsoft print to pdf sekmesiyle .pdf hale çevirebilirsiniz.
  • “bakin beyler bu toptur.”
  • üstteki yazara katılmıyorum 100 tl gibi bir ücrete yapılmayacak iştir. şahsen 250 tl'den aşağısına uğraşmam.
  • farklı kaydet seçeneğine tıklayarak veya klavyeden f12 tuşuna basarak, pdf olarak kaydedebileceğiniz bir konu için nasıl 13 sayfa entry giriliyor.
  • 50 tl karşılığında yaparak kendilerine yarımdcı olacağım işlemdir.
249 entry daha