şükela:  tümü | bugün
  • zargan'daki reklamıyla dikkatleri çeken, http://www.wordtest.com/ adresinden ulaşılabilen ve bir ayda 1500 ingilizce kelime öğretme iddiasında olan ilginç site.
  • ucretsiz olarak demo kullanim veren kelime haznesi zenginlestirme unitesi...
  • epeyce kelime öğrenebilceğiniz güzel bir site.tabiki parasıyla.
  • bugun 30 kelime ezberledim pardon ogrendim acaba yarin bunlari hatirlayacak miyim dedirten site
  • an itibariyle demosunu denediğim ve başarılı olduğum için satın almayı düşündüğüm kelime öğretgeci.
  • fiyatları konusunda dikkatli olunması gereken sitedir. önce fiyatlarını yüksek tutarlar, sonra yılda iki-üç kez kampanya yaparak tüm hizmetlerini %20 fiyatına verirler *. böyle bir pazarlama taktikleri vardır.
  • önceki gün geçen sene aldığım fakat pek kullanmadığım pakete göz atmak için girdiğimde, anasayfasında, 16.600 kelimeden oluşan bir set hazırladıkları yönünde bir kampanyayı tanıtıyorlar. çok kısa bir an aklımdan geçen < oha, ben kendi dilimde bile 1000 kelimeyi biliyor muyum acaba da kalkıp 16.600 kelimeyi çalışabileceğim >

biraz gerçekçi olmalarını beklediğim kurum. ayrıca hazırladıkları site, hiç bir işe yaramamakta, çok fazla eksiği bulunmaktadır. hiçte öyle anlatıldığı gibi düzenli bir şekilde çalışılabilecek bir programa sahip değildir* bir kelime ile ilgili cümle örneğini görmek için ayrı, kelime listenize eklemek için ayrı ayrı sekmeleri tıklamanız sonra da açılan pencereleri tek tek kapatmanız gerekmektedir.

kelime kapasitelerini artıracaklarına daha etkin nasıl çalışılabilir, satın alan kişi daha etkin nasıl öğrenir gibi soruların cevaplarına yoğunlaşsalar çok daha fazla talep görecekleri kesindir.
  • hikaye, kelime böyle öğrenilmez. kendini çok zorlarsan kısa bir süreliğine ezberlersin. ama 3 hafta sonra uçar gider. hergün ezberi aklında tutmak için tekrar ezber çalışması yapman gerekir. sınav da çok işe yaramaz. çünkü sınavda kelimenin sadece ezberlediğin anlamı önemli değildir, sonuna başına gelebilecek ekleri, farklı anlamları önemlidir.

kelime, 3-4 kez tekrar edeceğiniz senkron reading ve listening ile öğrenilir. hele ki akıllıca hazırlanmış bol readingli bir grammer kitabını (bkz: focus on grammer series) kendi listeningi ile takviye ederseniz ingilizceniz inanılmaz hızlı gider.

yok bu set 21 saat çalışma yeter falan diyor, ingilizcede herşeyden önemli olan şey zamandır. paranızı kaptırmayın.
  • zamanında aktif kullanmıştım bu siteyi. yeni kelime öğretiyor yalan yok ama bunu okuma parçaları ile takviye etmeniz lazım yoksa bir işe yaramaz açıkçası.

ben kullandım faydasını gördüm daha fazla kullansaydım daha fazla görecektim yalan yok.

şimdi bana mail attılar, tüm paketleri içeren süper paketi ki fiyatı 375 liradır 75 liraya vereceklerini söylüyorlar. 3 tane'de indirim çeki bununla ilgili. demem o ki isteyen olursa bana mesaj atsın ben de o çeki yollayım. 15 haziran'dan sonra geçersizmiş gelen mailde öyle yazıyor.

not: lütfen alacak olanlar bana mail atsın'da onlara göndereyim, boş yere heba etmeyelim çekleri.
  • bu siteyi yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. öğretme sistemi bir mantık algoritmasına dayalı. tekrar yaptırdıkça geçici bellekte bulunan bilgiler kalıcı hafızaya aktarılıyor. kpds,toefl,sat,gre setleri mevcut ancak ilts ve toeic için yok. son versiyonda gramer ve soru türü çalışmalarına da ağırlık vermişler.ayrıca çok duyarlı bir müşteri hizmetleri var.