şükela:  tümü | bugün
  • agir liseli bir yazar kardesimiz.
  • manisa'da zehirlenen askerlerimizle ilgili "katar'a 50.000 ton gıda yardımı yapıldı" diye isyan ettim.
    arkadaş ekonomi bakanından daha çok bu işler içinde anlaşılan "gıda yirdimi diyil gıda sattık"dedi.
    hem liseli hem cahil sözde yazar kişi.
  • gerizekalı paratoneridir.

yanlış bilgiyi düzeltmeyi sever o yüzden gerizekalıların tepkisini çeker.
  • nicki son derece dikkat çeken bir yazar. 300 küsür girisi arasında bayağı derinlere indim. işçi sınıfı ya da sınıf savaşı ile ilgili tek bir kelamını göremedim henüz. en diplerde varsa ya da gözümden kaçmışsa kendisinin bana söylemesi halinde burayı düzeltirim. yani ilk tespitim öyle ya da böyle working class hero olmadığıdır.

fenerbahçelidir ve bjk'den nefret eder. çok matah bir şey değil bu. üç büyük takımın taraftarları aralarında en güçlü olandan hep nefret etmiştir. ayrıca bjk'li olmama rağmen bazı renkdaşlarım demeçleriyle nefret edilmeyi hak ediyor. bir de itü mezunu olduğunu ve mimar olarak çalıştığını söylüyor. türkçe'ye ekşi sözlük ortalamasına göre fazlasıyla hakim.

sağlam akp'li. ama yazdıkları genel olarak boş aktroll sıçmığı gibi gözükmüyor. akp seçmenini yakından takip eden birisi olarak akp'nin güç aldığı yerleri iyi bildiği ve bunlardan dolayı da akp'yi desteklediğini görüyorum. hayatı boyunca tek bir kere dahi akp'ye oy vermemiş şahsımın beğendiği bir sürü güzel girileri var. (bkz: #72019012) (bkz: #71161405) (bkz: #71279682) (bkz: #69410666)

fakat tahminen lord eddard stark'ın çaylaklığı ile başlayan süreçte ısle of man belgeleri ile ilgili olarak seri bir şekilde standart aktrol'e dönüşmeye başlamış, kendisinin hayatı boyunca bir arada göremeyeceği rüşvetler alan veren insanları aklamak için ipe sapa gelmez savunmalar hazırlayan zavallı bir yazar olmuştur. kendisi eski çizgisine dönerse sözlük yazarlarının akp'yi ve seçmenini anlayabilmesi açısından önemli bir rol oynayacaktır. yok ben trol olacağım derse, bu işi lord eddard stark kadar güzel yapabilir.