şükela:  tümü | bugün
 • ea sports oyunu... tarihi maçlari yapmaya olanak verir... eski zamanların maçlarının siyah-beyaz ve kavun gibi toplarla oynanmaları ayrı güzel olmulştur bence... tabi otuzlarda bulunmayan kart sisteminin uygulanması ve siyah beyaz sahada kıpkırmızı kartların çıkmasını hoşgörmek gerekir...
 • bir de buna benzer euro 2000 çikmiştir...
 • chumbawambanın o meşhur tubthumping şarkısını dinlemek için demoyu izler dururdum soradanda çok klasik bi bar parçası olmuştur
 • izleye izleye kafama kazıdığım horozun fransa sokaklarında koşturduğu video demosuyla, her tubthumping'i dinleyişimde olduğum yerde "koşan horoz taklidi" yapmama sebep olan ve çevrenin garip bakışlarını üzerime çektiren ea sports ürünü
 • klinsmann 'ı sahalarda son kez koşturabildiğimiz , eurosport'ta reklamları görülünce aileye ' bilgisayar alalım mı? ' diye yalvarttıran oyun.
 • ea sports'un şimdiye kadar yaptığı en iyi futbol oyunu. en zevklisi. geçen yaz tekrar install edip anti analising'i ve a. filtering'i windows'tan kökleyip babalar gibi oynadığım, deliler gibi zevk aldığım oyun.

  tabi çıktığı zamanlar ayrıdır. o yaz tüm zamanların en iyi oyunlarından biriyle boğuşurduk. (might and magic vi) ona verdiğimiz aralarda nasıl da oynardık world cup'ı. simsiyah, arcade machinekollu, 6 tuşu olan muhteşem joystick'iğimi kuzen alırdı, bense klavye ile. ne döktürürdük peah.

  futbol oyunlarında o zevki bir sensible soccer'dan (onu da aynı kuzenle) almıştım. world cup 98 de aynı tadı vermişti. şimdilerde pes'te kapışıyoruz ama o güzel tattan eser yok.
 • çocukluğun da verdiği saflıkla hayatımda ilk ve son kez kutusuyla birlikte orjinal olarak 20$ bayılıp da aldığım, 1997'den 2005'e kadarki tüm fifa oyunlarını aldığım halde az önce bütün evi aramam sonucu bende kalan son fifa hatırası olduğunu gördüğüm vefakar oyundur.
  kutusunu da hala saklar, zaman zaman bakar, nostalji yaparım:
  http://img395.imageshack.us/…/746/worldcup987qq.jpg

  (bkz: hey gidi günler)

  edit: ha bu arada bi hışımla kaleciye kayıp kırmızı kart görmenin en zevkli olduğu fifa oyunuymuş kendisi.
 • gerek tubthumping , gerek o topu tutan mavi horoz , gerek ilk adam gibi dünya kupası oyunu olması ve belki de gereksiz de olsa kişisel özel çok şey yüzünden unutulmayan demosu şöyleydi :

  http://www.youtube.com/watch?v=757men3qlze
 • zamanının ötesindeki oyundur.ilk sahip olduğum futbol oyunudur.kıymetlimdir.bir keresinde kale direğinin yanından kornere giden top, kale direğinin yanından taç atışı ile oyuna sokulmuştur.(bkz: yok devenin nali)
hesabın var mı? giriş yap