şükela:  tümü | bugün
 • birkaç gün içerisinde yayınlanacak olan the away days teklisi. 2017 debut albümlerindeki sound'a dair ipucu verecek ilk parça.
 • biraz daha kendi kumaşını bulmaya başlamış away days pidesi. sözler yine önceki şarkılara yakın gelse de daha sıcak geldi bana.

  her şeye rağmen the away days bu ve yine saatlerce dinlenecek.
 • gelecek ilk the away days lp'sinin ilk single'ı.

  bu adamlar ne yapıyorlar bir türlü anlamıyorum ama yaptıkları işlerin mayasında öyle bir malzeme var ki, şarkılarının ilk saniyelerinde anlıyorsun saatlerce dinleyeceğini, bir döneminin soundtracki olacağını.

  world horizon'da işte aynen böyle. best rebellious'u ne kadar çok dinlediysem, less is more'u ne kadar hatmettiysem, paris'i ne kadar çok etüt ettiysem, world horizon'da da daha ilk partisyonlarla birlikte bu havaya girebildim.

  ne ekliyorsunuz şarkılarınıza bilmiyorum ama aman stoğunuzu bitirmeyin! bir daha caddebostan sahil'de görürsem yanınıza gelip bir selamınızı alıcam, haberiniz olsun!

  şarkı burada mevcut.
  sözlerini de yazalım da, adet yerini bulsun.

  for all those broken tones of lawn
  a story of the man who cried wolf
  you know it’s really hard to feel
  when lovables may not be here
  so every time you do, please don’t

  feels like the world is dreaming
  feels like the world horizon
  can't be really sure you're on
  you'll be going down

  for all those broken tones of lawn
  who would have thought that you’d be so far from home?
  you know it’s really hard to feel
  when lovers have not been here
  and every time you do it, please don’t
 • uzun zamandir kendilerini sevmekle sevmemek arasinda gidip geldigim the away days'in benim icin tam manasiyla olmus, loop'lara gelesice ilk sarkisi. video da cok iyi. evet, albume hazirim.
 • oldukça güzel ve kaliteli bir şarkı. hatta bana göre şu an için türkiye'den çıkmış en güzel ingilizce sözlü indie şarkıdır.
 • haftalardır tekrar tekrar dinlediğim bu muhteşem şarkıyı söyleyen grubun türk olduğunu bugün öğrendim -evet mağara serindi-. mahmut orhan'dan sonra müzik piyasasında tekrar göğsümüzü kabarttı bugünlerde. ülkece bok gibi durumdayız dünya gözünde şu an bari buralardan kotaralım.
 • kimse de bir youtube linki vermemiş. kendisi şöyle güzel bir şarkı olur;

  https://www.youtube.com/watch?v=nkpj9wfccri
 • hem müziği hem vokali hem de video klibi şaşırtıcı derecede iyi olan bir the away days şaheseri. cidden buna benzer, bu kadar "dreamy", böyle ruhu göğe uçuran başka bir bize ait, türk eser dinlememiştim daha önce. ülkemizde underrated kalması çok büyük ihtimal malum elektronik müzik / shoegaze bizde pek tutmaz. umarım değeri ileride anlaşılır. bir şu güzelim müziğe ve klibe bakın bir de ülkemizde en çok satanlar listesindeki saçma sapan şarkılara.
 • klibinde ezgi bozkurt oynuyor.
 • rüyalarıma kadar giren bir acayip şarkı.

  spotify

  edit: grup türkmüş ya la.
  (bkz: the away days)