şükela:  tümü | bugün
 • nbc'de yayınlanan ve kendi alanlarında dünyanın en iyi dansçılarının yarıştığı program. jüride jennifer lopez, ne-yo ve derek hough bulunuyor. yarışmacı çiftlerden ricardo&karen aldı yürüdü. şaşırdık mı? hayır. çünkü onlar latinde dünyanın en iyisi

  https://www.youtube.com/watch?v=mwovm3condi
  https://www.youtube.com/watch?v=nptmqdu0yxw
 • burada michael dameski gibi efsanevi bir dansçı dururken çocuklardan oluşan grubu birinci yapan jüriye sahip yarışma.
 • nbc'de yayinlanan ve 2018 sezonu videolarını döndüre döndüre izlemekten şaşı olduğum dans yarışması. kendisi de bir dansçı olan derek hough mükemmel puanlama yapıyor ama jennifer lopez ve ne-yo ayılıp bayıldıkları performanslara nedense düşük puanlar vererek beni çıldırttı. tamam yarışmanın doğası gereği bütün katılımcılar çok iyiydi ama özellikle charity ve andres olağanüstü yetenekli dansçılar. charity'nin son iki önemli performansı kırık ayak başparmağı ile tamamladığını da düşünürsek gözümde aşılması neredeyse imkansız ulu bir mertebeye yükseldiklerini söylemem gerek. finale kalmaları sürpriz olmadı ama kaybetmeleri sürpriz oldu. replay tuşuna bağımlıyım sayelerinde.
 • 3. sezonu devam eden güzel dans yarışması.

  yarışmanın ilk turu qualifiers yani elemeler. yarışmacılar jürilerden ortalama 85 puan üstü almaya çalışıyorlar. bu sezonun öne çıkan eleme performansları kanımca bir önceki iki sezona göre daha sönük gibi olsa da yine de çok keyifli.

  1- heima - la la la

  uzak doğulu b-boy dans grubunun neredeyse çirkin denecek bir şarkı ile ortaya koydukları kusursuz performans elemelerde sezonun en iyisi idi bana göre. işte o performans.

  2- la unity - indestructible

  2. sezonun mutlaka izlemeniz gereken çift zach & ashley'in de yer aldığı kalabalık, sürekli aceleleri varmış gibi ama tertemiz dans eden grubun da şovları oldukça başarılı. jüri de övmelere doyamadı zaten. aha da buyurun. şahsi hissiyatlarım derek houghın 2.10 ve 3.27'deki tepkilerine benzer.

  3- tobias & eztwins - for you

  danimarkalı tobias ile slovenyalı eztwins kardeşleri profesyonel anlamda bir araya getiren grup dansta simetri kelimesine bambaşka bir boyut getirmişler. adamlar akıyor akıyor ve de akıyorlar adeta. elemelerin el başarılı rutinlerinden birini ortaya tam olarak böyle koyuvermişler. maşallah!
  lakin güzelim abileri harcadılar ya la 2. turda. hem de şöyle güzel bir şey ile tap dance rutinine karşı harcadılar. ühüü yatacak yerin yok cenifır.

  4- derion & madison - genius

  gözlerin üzerinde olması gereken muh te şem bir çift. güç nedir ne nasıl kullanılırın havasını cümle aleme atan 1,5 yıllık dans çifti derion ve madison * eleme turunun en öne çıkan, göze giren, ağız suyu akıtan performanslarından birini sergiledi. çok da güzel iyi etti.

  5- lauren yakima - i just die in your arms tonight

  elemelerden sonraki performansı çok çok daha iyi olan lauren kızımız elemelerdeki en yüksek skoru aldı ve gösterdiği yalnızca buzdağının görünen kısmı geyiği şeklindeymiş. yarışmanın en iddialı isimlerinden kanımca işte o iddialı anlar. bu kadar gelmişken ikinci tur performansını da vermeden gitmeyeyim breh.

  bonus: yarışmanın 3. turunda (the cut) şöyle bir şey var; efsane poppin john abimizin. tüyler diken.

  yani wod dans seven kişilerin keyifle izleyebileceği bir program. takip etmeniz tavsiye olunur. hele yarışmacıların yutup kanallarına, sosyal medyalarına falan biraz düşünce iyice dansa doyabilirsiniz.

  şahsen pek seviyorum.