şükela:  tümü | bugün
4089 entry daha
  • wow classic ile yeniden dönüş yaptığım oyun.güzel güzel oynarken pazartesi gününden itibaren hem ofisimden hem evimden giriş yapamadığım oyun.eu battlenete giriş yapamıyorum.battlenet launcher offline çalışıyor hep.vpn ve ya telefonun interneti ile girebiliyorum.ilginç bir şekilde hem işyeri hem ofis de olması şaşırttı bu konuyu.dsmartı aradığımda ise ipblock gözükmediğini blizzard ile iletişime geçmemi söylediler ama adamların sitesine giremiyorum ki düzgünce.telefonun interneti ile bugun giriş yaptım çatır çatır oynayabiliyorum saçma salak bir durum.ban vs yememişim yani isp kaynaklı bir sıkıntı gibi geliyor bana çözüm bilen varsa lütfen mesaj atsın.
  • bir nesil bu oyun ile büyümüştür.
  • beni oyuna yıllar önce başlatan arkadaşımın sürekli beni ekmesiyle bıraktığım ama dönmek istediğim oyun.

tek başına bir noktadan sonra hiç keyfi kalmıyor birlikte takılırız diyen varsa yeşillendirebilir.
  • classic için sıfırdan battle net açıp ve bir tanıdıktan token gift şeklinde game time aldığım oyundu geçen hafta. 1 haftadır classic ile cok keyifli anlar da geçirdik. bugun hesabıma girip baktığımda bfa'ya kadar tüm paketler tanımlanmıştı. öncesinde var mıydı bilmiyorum da classic için sıfırdan account açıp sonra retail'e bakarım diyenler varsa 70-80 liralık battle chest külfetinden de kurtulmuş olur.

bugun uygun indirim yakalayınca bfa yı aldım ve 8-9 yıl önce içimde ukte kalan sattığım hesaptaki hunter'ımı geri getirdim, boost yoluyla da olsa. classic ile işim bitince retailde sıfırdan warrior da kasarım diye düşünüyorum.
2 entry daha