şükela:  tümü | bugün
  • gold satisinin yasak olduğu oyundur. normalde ucuz, saçma sapan sitelerde gordugunuz yasal olmayan gold satış ilanına eksisozlukte entry olarak rastlamak ise paranın her şeyi yaptırabilecegini göstermesi açısından önemlidir.
  • twisting netherda akşamları 2v2, 3v3 arena veya 10v10 battlegrounds atan arkadaşlar varsa mesaj kutumu yeşillendirsinler lütfen.

raid ve mythic+lardan sıkılanlar için pvp büyük zevk veren oyun.

ayrıca benim gibi warlock oynayanlara da yardim edebilirim.

edit: cr yazmayı unutmuşum 2v2 arenada 1000 civarı
  • haftalık world boss lag'inin bir türlü düzelmediği oyun. bütün realm aynı noktaya akın ediyor tamam bir yoğunluk oluyor da yani indie company misin sen blizzard? düzelt artık şunu.

low population realm'larda durum nasıl bilmiyorum ama twisting nether'da insanlık dramı yaşanıyor resmen. zaten millet boss'u bırakmış lag hakkında goygoy peşinde. 1 tane dot bırakıyorsun zaten boss illa ki ölüyor.
  • blizzard denilen firmanın elinde heba edilen oyun. pvpde denge için 2 ayda bir kafalarına göre birşey yapılır, ret paladin nerflenmez, convoke ancak 3 ay sonra nerflenir (küçük bir miktar). yeni getirdikleri sistemde bazı covenant lar resmen negatif etkiye sahip olur (bakınız rogue - venthyr). bu adamlar aylık parayı hangi hakla alıyor aq.
  • tn - eu da +2200 rating de pvp yapmaktayım beraber oynamak isteyen arkadaslar var ise yesillendirirse sevinirim.
  • tn eu guildimize m+ key ve mythic raid progress için arkadaşlar aramaktayız. şu an adam eksiği nedeniyle çok düzenli yapamasak da hc 9/10 dayız sire deniyoruz.

guild yaklaşık 20 kişi ortalama yaş 25-30 civarı. keylerde günlük düzenli +10-15, haftalık 2-3 gün raid düzenliyoruz. ilgilenen merak eden herkes yeşillendirelir.

rdps ve healer öncelikli olmak üzere saygılı, seviyeli herkese kapımız açıktır. hemen hemen herkesin bir altı da var, böylece yeni altları kasarken kolaylıklar sağlıyoruz birbirimize.

bol keyifli oyunlar, lootunuz bol olsun.

edit: for the horde
  • loot sistemi bezdirmiş olan oyundur. +7 key dönüyoruz 200 ilvl atıyor, 10 dönüyoruz 203 atıyor. haftalık 5-6 hc boss kesip, 10 taneden fazla m10-15 dönen hunter arkadaşım hala 186ilvl silahla gezmekte. pandariadan beri aralıksız curve alan, ortalama 2k rioya sahip olan grubumuz loot saçmalığı yüzünden oynamayı bıraktı. oyun diyor ki leather grup kur, beraber oynayın itemleri paylaşın.

he bir de şu var, silahları pvp ile alabiliyoruz ama pve için oyunun beni pvp'ye yönlendirmesi saçma.
  • 60 level druid hesabım var oynamıyorum almak isteyen arkadaşlarla konuşalım

edit: hesabın 60 level druid olması dışında ekstra bir özelliği yok. alan arkadaşın da risk altında olduğundan ve kuralları ihlal ettiğinin farkındayım tek istediğim kullanmadığım bir şeyi paraya çevirmek.
  • 60 lvl enayi hesabım var almak isteyen avellerle konuşalım.

arkadaşlar hayrına vermediğiniz sürece, tos kurallarını ihlal edip hesap satımı veya alımı yapmanız ban sebebidir. hadi onu bırak satan adamın geri alması 5 dk sürmez.

bunları yazmaktan bıktık ama siz bir türlü anlamıyorsunuz. bir de 60 lvl dudu class'a sahip hesap da değil. direkt hesap 60 lvl olmuş helal olsun. üstteki arkadaşın muhtemelen oyundan da haberi yok, arkadaşının hesabını enayinin birine satmaya çalışıyor.

bir de 50 entry yazmış herifin işi ilk elden buraya gelip hesabı devretmek mi olur? aşırı güven verdi açıkçası.
  • ucuza gametime almak için yeşillendirebilirsiniz. gerekli bilgilendirmeyi itinayla yaparım. discord üzerinden de konuşabiliriz.