şükela:  tümü | bugün
  • ilk leak'lere gore yeni wow expansion'inin adi.

http://www.mmo-champion.com/…k-filed-in-new-zealand

edit: an itibariyle official oldu.
  • (bkz: hype train)
  • umarım orospu jaina'nın öleceği eklenti paketi olacaktır.
  • yeni wow eklenti paketi az önce blizzcon'da açıklandı. güzel de sinematik yapmışlar.
  • cinematic mükemmel olmuş, lakin horde nasıl oluyor da alliance'a meydan okuyor lan? alliance ordusu belki beş-altı kat daha büyük, jaina olsun, malfurion olsun, potansiyelini yeni keşfetmiş (m)anduin olsun hero'ları daha güçlü, normal şartlarda horde''un üzerinden silindir gibi geçmeleri lazım. blood elf'lerin bir planı mı var acep?
  • sayesinde oyuna yeniden yeniden yeniden ve yeniden başlayacağım expansion. olum bi durun lan bi durun :(
  • bu gözler burning crusade, lich king, wod, legion cinematici izledi. her birini izledikten sonra dışarı fırlayıp "ya devlet başa, ya kuzgun leşe", " bu mahalleden ses çıkmayacak ulan, çıkmayacak" diye bağırarak gezindim sokaklarda. lich king almak için 6 saat dnr kapılarında yattık.

gel gelelim battle for azeroth'a; blizzcon'da yayınlanan cinematici izlerken bile gözlerim kanadı. bu kadar rezil bir giriş yapılamaz expansion'a. nerede illidan, arthas, grom, varian nerede bu çomarlar. bari saurfang'i piç etmeseydiniz allahsızlar. oyun burda bitti emeği geçenlere teşekkürler deselerdi daha çok kabul görürdü tarafımdan.

world of warcraft yeni expansion cinematicleri benim gözümde bir dünya kupasıydı, güneş tutulmasıydı. iki yılda bir izlemeyi iple çekerdim. hayallerimle oynadınız, yıllarımı çaldınız lan...

vanilla'da nefis köreltecez anlaşılan.

not: yapacağınızişinamkspor
  • sylvanas ve jaina'nın bile yaşlandığı bir dünyada biz ölelim amk.

aq tyrande'sı hala aynı duruyor.

trailerıyla göz yaşartan bir expansion olmuştur yine. nerf anduin pls.
  • habire dünyanın sonu gelmesinden millet baymış olacak ki horde ally savaşına döndüler. iyi oldu.

old gods, void falan artık sonraki exp. konusu.
  • battlegrounds v2 check
    garrison v3 check
    artifact v2 check

bari wodda olduğu gibi iyi bir konusu olsaydı. neymiş efendim horde kalleşmiş, satmışlar broken shoreda. bi de greymane ile slyvanasın artık tadı kaçan rekabetiyle iki faction kapışacakmış.

buraya not düşüyorum ekstra gelecek olan contentte old godlar geldiği gibi yine canımlı cicimli dolaşacaklar. yetmedi mi blizzard aynı yöntem?