şükela:  tümü | bugün
  • ilk leak'lere gore yeni wow expansion'inin adi.

http://www.mmo-champion.com/…k-filed-in-new-zealand

edit: an itibariyle official oldu.
  • (bkz: hype train)
  • umarım orospu jaina'nın öleceği eklenti paketi olacaktır.
  • yeni wow eklenti paketi az önce blizzcon'da açıklandı. güzel de sinematik yapmışlar.
  • cinematic mükemmel olmuş, lakin horde nasıl oluyor da alliance'a meydan okuyor lan? alliance ordusu belki beş-altı kat daha büyük, jaina olsun, malfurion olsun, potansiyelini yeni keşfetmiş (m)anduin olsun hero'ları daha güçlü, normal şartlarda horde''un üzerinden silindir gibi geçmeleri lazım. blood elf'lerin bir planı mı var acep?
  • sayesinde oyuna yeniden yeniden yeniden ve yeniden başlayacağım expansion. olum bi durun lan bi durun :(
  • sylvanas ve jaina'nın bile yaşlandığı bir dünyada biz ölelim amk.

aq tyrande'sı hala aynı duruyor.

trailerıyla göz yaşartan bir expansion olmuştur yine. nerf anduin pls.
  • habire dünyanın sonu gelmesinden millet baymış olacak ki horde ally savaşına döndüler. iyi oldu.

old gods, void falan artık sonraki exp. konusu.
  • battlegrounds v2 check
    garrison v3 check
    artifact v2 check

bari wodda olduğu gibi iyi bir konusu olsaydı. neymiş efendim horde kalleşmiş, satmışlar broken shoreda. bi de greymane ile slyvanasın artık tadı kaçan rekabetiyle iki faction kapışacakmış.

buraya not düşüyorum ekstra gelecek olan contentte old godlar geldiği gibi yine canımlı cicimli dolaşacaklar. yetmedi mi blizzard aynı yöntem?
  • --- sinematik spoiler ---

sylvanas resmen titretti. senin o mimiklerine, o banshee formuna, o for the horde diye bağırışına kurban. sinematik olmuş, beğendim. zaten o orospu çocuğu greymane varken bu hale geleceği belliydi. blizzcon'da millete dağıtılan kitapçıklarda da stormwind adı geçmesi olayı özetliyor. müthiş bir ek paket olabilir gibi geliyor.

alliance'a gelirsek, onlara da böyle bir boost verecekleri kaçınılmazdı. anduin'i güzel gösterdiler, yine de o it greymane olduğu sürece başları boktan çıkmayacak.

edit: tekrar tekrar izliyorum, müthiş ya. özellikle orc bağırışına alıştıktan sonra sylvanas'ın for the horde bağırışı gerçekten titretti.

--- spoiler ---