• world of warcraft'in vanilla'ya donusunun official adi.
  • millet korsan takılacağına rahat rahat buradan oynar. ciddi bir vanilla kitlesi vardı en son.
  • çıkacak son versiyonu değil ilk versiyonudur, trolün bile zekisi lazım
  • 2004 yılına bizi döndürecek oyundur.

bu grafiklerle 40 kişilik molten core, bwl raidleri nasıl olacak bilmiyorum ama tek bildiğim benim gibi dinozor wow cuları geri döndüreceğidir.

saints of the city forever...
  • muhtemelen, uzun bir süre sonra oyun oynamama sebebiyet verecek olan oyun ki muhtemelen benim gibi birçok insan da geri dönecektir eski günlere olan özleminden.

tanıtımı
  • hiçbir nostalji yaklaşımından ilk tadı, yani hafızama kazınmış muhteşem tadı alamadım. umarım wow'da da aynı kekremsi tadı almam. yine de madem ki bu kadar zahmet etmiş yapmış, illa ki oynayacağız...
  • blizzard'in 2004'ten beri yaptigi en iyi sey budur. abartmiyorum. muhtemelen ben de geri dönecegim.
  • kanser edecektir. warrior kasacaklara şimdiden sabır diliyorum çünkü 40 lvl'a kadar sabrettiğim günlere küfür ediyorum. mortal strike olmadan ağlamanız muhtemeldir. ayrıca frost-fire mage ile tek atan pvplere hazır olmak gerek.

raid ve dungeonlarda sürünmek, bok gibi talentlar, dengesiz class'lar ile beni zamanında bayağı ağlatmıştır. şimdi umarım düzeltmeye çalışırlar çünkü kanser olmak istemiyorum.

muhtemelen tek alım sonrasında sınırsız oynanacak. zannetmiyorum game time almaz insanlar. nostalrius ile küstürdüğü kitleyi dikkate alır umarım blizzard.
  • sikecem yapacağın işe amına soharım ha blizzarda ithafen.

ulan, ulan var ya....

ulan ben wow u bilgisayara cd den yükledim lan. evet bildin hani şu ortası delik olan.

yoktu o zaman internetten yükleme falan. kabloyu telefona takardık.

ulan ben human paladinim ile her gün utherin mezarında dua etmiş adamım lan.

tbc nin gelmesiyle piç olan onca güzel mekan. silithus, burning steppes, ve daha niceleri..

mis gibi azeroth, kalimdor..

theromore adasından barrens'e, doğru atımla koşturmam..

ulan ben korsan server ile başladım bu oyuna büyülerin yarısı çalışmazdı.

ulan benim arkadaşım oyunda kendisini kestim diye bir ay konuşmadı benle.

burning steppesden stormwindi basmaya gelen horde birliğini ilk fark eden level on human paladin olarak tarihe geçmiştim lan ben.

benim can dostumla geçirdiğim en eğlenceli anılarım westlandda defias avlarkendir lan.

bir de thermore'de kazıklayıp tabard sattığımız iki tauren.

ulan sen naptın blizzard?

lan ben otuz yaşına gelmiş adamım.

o zaman yapacak bir şey yok.

dokuzuncu günün şafağında, northsire abbey'de olmayan toptur ulan!!!!

edit: beğenmeyen siktirsin gitsin mists of pandaria oynasın. sike sike açtırdık vanilla serveri bebeler uzak dursun.
hesabın var mı? giriş yap