• gömmek için falan demiyorum ama wow'la herhangi bir mmo kıyaslanır mı aq?
  • nike vs nixe
  • wow daha iyiydi de neden knight bu kadar çok oynanıyordu diye sorarlar adama. bakış açınız dar olunca versus yapamazsınız tabi.

iki oyunu da oynadım. normalde knight bu versusa giremez ama şunu unutmayın ki ko'da chat'de dönen muhabbetler, 10k pls, golem e çekmeler, kekurikekukakalar falan aklıma geldikçe ulan harbiden keyfi bundanmış diyorum. pazar olayını da ayrıca belirteyim sabahtan akşama kadar pazarda en son kaç olur muhabbeti yapıyorsun. sadece pazarcılık yapan civcivler vardı yahudi gibi zengin.
    lag, koxp, dc, sikik grafikler, buglar,dengesiz class düzeni falan düşününce illallah etmedik mi ettik ama güzel bi sövüp yeniden başladık.

wow kendiliğinden güzel, knight'sa bizim kafamız güzel olduğu için güzel.
  • ko'nun pvp'sinin tadi hic bir seyde yok. wow her alanda tum mmorpgleri ezer gecer ama ko turk gencinin kanina isledi artik bizde yeri ayridir :)
  • çok özür dilerim küfür edicem.

yok ebenin .....ı ali sami..

wow ile kıyasladığınız oyun knight mı? eso? belki.gw? zor.

ulan ben zamanında ultima ile wow kıyasladığım için kendimi mal konumuna koymuştum. ki (bkz: ultima online) efsanedir kraldır şehytir padişahdır.
  • wow'a gözü kapalı oynayacağım karşılaştırma
  • -lore
    -efekt
    -karmaşık altyapı
    -multi-function
    -daha fazla içerik
    -çok çok zenginleştirilmiş ai...............vs.................... -aga sw pls
    -seviyeli ve belirli düzeyde
    oyuncu kitlesi
    -uluslararası etkinlikler ve
    paylaşımlar
    -lore demiş miydim ?

(bkz: eyyorlamam bu kadar)
  • gw2 ile karşılaştırsaydınız en azından.

wowdan lich king zamanı çok sıkılınca bıraktım, arada mmo canım çekerse diye gw2 aldım.

gayet güzel aylık ücret vs. yok, kafa rahat yani.
    canım sıkıldıkça pvp atıyorum, raid atıyorum. pvp için gear kasma derdi de yok.

wowu bırakmış ama arada sırada aklına gelenlere tavsiye edilir.
  • lfg for x raid vs aga sw pls
  • başıma bir şey gelmeyecekse pvp anlamında ko'nun wow'dan çok daha zevkli olduğunu düşünüyorum
    isteyene de argus curve atılır. ha bu arada, 2010 dan sonra ko oynamadım, zıçtı.
hesabın var mı? giriş yap