şükela:  tümü | bugün
  • world of warships'in şu an beta sürecindeki mobil sürümü. ülkemizde ön kayıtlarına başlanmış olup bir süredir belirli asya ülkelerinde oynanabiliyordu.

android sürümü için https://play.google.com/…d=net.wargaming.wows.blitz
  • kısa süre içinde gamepad desteği geleceğini umduğum oyun, steam kütüphanemde de görmek isterim kendisini.
  • muhteşem bir oyun, sebeplerim ise şöyle

-grafikler doyurucu, oyun yavaş hızlı ama rta seviye bir telefonda bile 60 fps'i hissediyorsunuz. asfaltta yağ gibi akıyor maşallah.
    -kontroller ve oynanabilirlik başarılı, bu tarz oyunların piri battlestations midway akıcılığında oynayabiliyorsunuz.
    -benim gibi son zamanlardaki mobil oyun-reklam ilişkisine ifrit oluyorsanız, tam heyecanlı yerinde dan diye çıkan abidik gubidik çöpçatanlık uygulaması reklamlarından hazzetmiyorsanız bu oyun tam size göre. hiç reklam yok ayrıca reklam izleyim kazanayım üç beş altın da yok. gereksiz bekletmiyor. oyun içi alışverişler bile size oyunun tamamını açmıyor. eğer son seviyeyi görmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece oyunu oynamak.

puanım 10/10 kuzey ışıkları haritası da cabası...
  • nasıl oluyor da çekiyorum bilmiyorum ama her 5 maçta 3 kere mal bir takıma denk geliyorum..
    muharip olup da zırhlı gibi davranan mı istersin, savaşın tam ortasına dalıp topla dikine giren uçak gemileri mi..
    hepsi de benim takımda mk..
    hal böyle olunca ya çok erken batıyorum yada her savaşta en az 4 gemi batırıyorum iyi mi kötü mü bilemedim..