• world of warships'in şu an beta sürecindeki mobil sürümü. ülkemizde ön kayıtlarına başlanmış olup bir süredir belirli asya ülkelerinde oynanabiliyordu.

android sürümü için https://play.google.com/…d=net.wargaming.wows.blitz
  • kısa süre içinde gamepad desteği geleceğini umduğum oyun, steam kütüphanemde de görmek isterim kendisini.
  • nasıl oluyor da çekiyorum bilmiyorum ama her 5 maçta 3 kere mal bir takıma denk geliyorum..
    muharip olup da zırhlı gibi davranan mı istersin, savaşın tam ortasına dalıp topla dikine giren uçak gemileri mi..
    hepsi de benim takımda mk..
    hal böyle olunca ya çok erken batıyorum yada her savaşta en az 4 gemi batırıyorum iyi mi kötü mü bilemedim..
  • android'ler de oynanan bir strateji oyunudur. oyunda kullanılan gemiler birinci dünya savaşı ve ikinci dünya savaşı savaş gemileri kullanılıyor. hepsinin birer seviyesi var. mesela; almanya'nın birinci dünya savaşı battleship'lerin den sms nassau(bkz: dreadnought) zırhlısı'ndan birinci seviyeden başlayıp, ikinci dünya savaşı'nın plan z'nin en son güçlü battleship'i olan ama hiç bir zaman yapımına bile başlanmayıp projede kalmasıyla grosser kurfürst zırhlısı'yla en yüksek seviyeye ulaşır.

şahsi görüşüme göre başarılı bir oyundur ama yine de gelişime çok açık bir oyundur.
  • oyundaki türk oyuncuların nickleri gerçekten efsane.*
  • bu oyundaki bazı türk oyuncular akdeniz'de ki gerilimi çok ciddiye alıyor. mesela "tcg_anadolu" nicki alıp "gevurlara haddini bildireceğiz, mavi vatan bizimdir!" gazıyla filo halinde oyuna girip yinede bizden dayak yiyor gariplerim.* mesela beni oyundaki nickimden dolayı yabancı sanıyorlar ve her dayaktan sonra "f.ck you!" diye mesaj yağmuruna tutuluyorum.*
  • yeni güncellemeler ve yeni gemi sınıfı ağaçlarıyla çıtayı arşa çıkaran oyun. ben bu oyunu yıllardır oynuyorum ve bu aralar emeklerimin karşılığını çok güzel almaya başladım. limanımda koskocaman bir şampiyonlar ligi gibi filom var be daha ne isterim.*
hesabın var mı? giriş yap