şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • immortals maçında fnatic'i oyunda tutan rekkles, kader anında sırf taliyah killini alabilmek için sıçrasını kullanarak öldü artı killi de alamadı. öyle büyük bir satış yaptı ki ben bu zamana kadar böylesini görmemiştim. immortals hatayı affetmedi tokatladı geçti. fnatic adına gerçekten çok üzgünüm, avrupa'nın en büyük takımı bu şekilde heder olmamalıydı. öncelikle her ne kadar çok sevsem de soaz'dan kurtulmaları lazım.
  • dünya şampiyonasının ikinci gününde skt ile edg arasında müthiş bir maç oynandı.

    --- spoiler ---

    neden skt dünyanın en iyi takımı olarak gösteriliyor bir kez daha anlamış olduk bu maçla birlikte. edg erken oyun kompozisyonunu çok güzel oynadı, 10k altın farkı elde etti fakat skt gibi bir takıma karşı hata yaparsanız affetmiyorlar. orta koridorda yapılan takım savaşı maçın kırılma anı oldu. takım savaşları açısından iki takımın kadrolarını karşılaştırırsak skt'nin bariz bir üstünlüğü vardı ve tek takım savaşı ile 10k geride olmalarına rağmen müthiş oynadılar ve altın farkını azalttılar. zaten oyun ilerledikçe skt'nin oyun sonu kompozisyonu ile kazanacağı belli oldu. 10k altın farkından oyun çevirmek gerçekten zor özellikle bu seviyede. erken oyun kompozisyonu da iki ucu keskin bıçak 35. dakika içinde oyunu bitirmek zorundasınız özellikle karşıda twitch, kog'maw, tristina gibi şampiyonlar varken.
    --- spoiler ---
    güzel maçlar oluyor her sene olduğu gibi. umarım daha esnek seçimler görebiliriz(archie sen seçme), neredeyse her koridor 4-5 şampiyon ile kısıtlanmış gibi ya seçiliyor ya da banlanıyor. sanırım geçen sene en renkli senelerden biriydi baya bir farklı şampiyon görmüştük. tabi turnuva ilerledikçe meta da evrim geçirebiliyor. c9 özellikle nautilius top konusunda ısrar ediyor, ilerledikçe daha da güzelleşeceğini umuyorum.
22 entry daha